Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza vytiahla Dobre vedieť s Adelou, štvrtkový večer zlomila pre seba! Búrlivé víno najvyššie v sérii

Tento štvrtok Markíza zabrala, Joj nechala ďaleko za sebou. Tej padlo Heslo aj Kosti.

Po utorňajšom výskoku reprízového Uhádni môj vek sa náhle zlepšenie čísiel podarilo aj Markíze s reprízou Dobre vedieť. Vydanie s Adelou Banášovou a Emmou Drobnou jej prinieslo jeden z vôbec najlepších výkonov šou v tomto roku, keď sa dostala na podiel 24,5 % s ratingom 6,5 %. Nárast významne pomohol aj Búrlivému vínu, na ktoré ostala väčšina divákov a pripísalo si zatiaľ najlepší výkon poslednej deviatej série ratingom 5,2 % a podielom 20,1 %. Je to značne viac, ako seriál dosahoval o 20:30. Druhá časť Búrlivého vína udržala podiel nad 20 %, rating padol nad trojku.

Prvýkrát od štartu stratilo divákov Heslo, keď padlo pod 5 %, v podieli ale uhralo takmer 18 %. Výrazne sa oproti minulotýždňovému štartu poslednej série prepadli Kosti, ktoré sa hýbali okolo 12 a 15 %. Joj však zabrala menšia Plus, Hry o život totiž vystrelili až nad 10 %. Darilo sa aj Dajto s filmom Na pokraji smrti a podielom pod 7 %, Doma bola s Láskou na celý život medzi 3 – 4 %, kriminálky CSI na Wau sa hýbali medzi 3 – 3,5 %.

Podvečer Susedské prípady prekročili 20 %, Súdna sieň uhrala 17 %. Hlavné spravodajstvá boli vyrovnaná, o minimum vyhrali ratingovo Noviny, ktoré v podieli podliezli 25 %, výraznejší náskok udržali na celkovom publiku. Televízne noviny podielovo atakovali 26 %. Markíza prvýkrát v týždni vyhrala s veľkým náskokom prime-time a dorovnala súboj o post lídra v hlavnom vysielacom čase.

Čítať viac...
Nahor