Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza vyráža do boja! Chlapi neplačú takmer bez pauzy, Sladký život môže dostať ťažšiu konkurenciu!

Televízia robí zmeny oproti informáciám oznámeným klientom. V najnovších programových plánoch vracia seriál Chlapi neplačú ešte tento rok. Poistiť si chce kľúčové časy.

Markíza nenechá Jojke žiadny priestor. Ako sme už informovali, veľký súboj zvedú televízie už v januári, keď sa proti sebe postavia denné seriály Búrlivé víno a novinka Joj Divoké kone. Podľa našich informácií je Markíza pripravená nasadiť piatu sériu Búrlivého vína hneď, ako Joj oznámi svoj nový seriál, portál Mediálne.sk avizuje, že by sa tak mohlo stať už v pondelok 5. januára.

Bojovnú náladu Markízy dokladá aj programing seriálu Chlapi neplačú, tomu totiž televízia nedá takmer žiadnu pauzu. V najnovších plánoch zverejňuje jeho návrat po finále tretej série v piatok 18. decembra už v pondelok 29. decembra 2014, čím dá seriálu pauzu len počas vianočného týždňa. Pôvodne plánovala po Novom roku zaradiť na 18-tu reprízové Rodinné prípady, podvečerný denný seriál sa mal vrátiť až 26. januára.

Sťaženú situáciu môže mať v tomto prípade Panelák. Aj keď nie je známe, na aký čas ho v prípade úspechu Divokých koní chce televízia presunúť, v prípade, že dvojslot s novými večernými daily formátmi Joj zafunguje, ostane jej priestor len o 18-tej. V tomto čase však už budú mať svoj priestor poistení Chlapi.

Zaujímavé bude, akú alternatívu zvolí televízny líder k ďalšej novinke Joj, celebritnej reality šou Sladký život. Podľa pôvodných plánov mali dvojičku s Búrlivým vínom tvoriť Rodinné prípady, ak by sa potvrdilo nasadenie hlavných denných seriálov od prvého januárového pondelka, v tom čase Markíza plánovala vysielať reality formáty Zámena manželiek a Svokra. Stále tak však môže urobiť, čím by Sladkému životu vytvorila účinnejšiu konkurenciu. Pôvodne mali tieto relácie zaplniť utorňajší a štvrtkový prime-time, televízii ich stačí len rozdeliť a umiestniť do samostatných okien od pondelka do štvrtku.

Čítať viac...
Nahor