Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza vyrába Dobré vedieť intenzívne ako Joj Moju mamu! Koľko môže vyhrať publikum?

Líder vo výrobe novej šou pokračuje vo veľkom aj tento týždeň.

Výroba novej šou Markízy Dobré vedieť!, v ktorej budú hlavnými hviezdami ako kapitáni tímov Juraj Kemka a Robo Jakab spolu s moderátorom Rasťom Sokolom, je v plnom prúde. Televízia aj tento týždeň vyrobí ďalšiu sadu epizód, ktorá by jej mohla vystačiť približne na dva týždne.

Čoraz viac sa potvrdzujú informácie, že šou nasadí líder denne, najpravdepodobnejšie na 18-tu. S výrobou Dobré vedieť! sa Markíza poriadne rozbehla, keď podľa našich informácií za jeden natáčací deň dokonca vyrobí viac epizód ako Joj v prípade šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, na ktorú môže chcieť Markíza s novinkou útočiť. Natáčací deň má ale dlhší, za deň zvykne natočiť tri časti novej šou.

V súčasnosti sa vo veľkom diskutuje o odmenách pre publikum. Podobne ako v šou Milujem Slovensko, ku ktorej sa bude chcieť Dobré vedieť! podľa zákulisných informácií priblížiť, oba súťažné tímy bojujú o výhru, ktorú si rozdelí pridružené publikum. V tomto prípade sa však nehrá o materiálne predmety či potraviny ale o peniaze.

Týmto spôsobom Markíza zároveň podľa našich informácií aj vypláca komparzistov. V prípade, že ich tím nevyhrá, nezískavajú nič, ak budú mať šťastie a tím, za ktorým stoja, vyhrá všetky tri časti, môže sa podľa niektorých informácií výška výhry pohybovať aj v dvoch stovkách eur či viac.

K Milujem Slovensko sa môže novinka Dobré vedieť! priblížiť aj vďaka tvorivému tímu, ktorý za ňou stojí. Program totiž, ako informoval portál Mediálne.sk, vyrába spoločnosť good tv s rovnakými tvorcami, ktorí pripravujú aj Milujem Slovensko.

Čítať viac...
Nahor