Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza vrcholí promo na Kukučku, ohlásila ďalšie veľké herecké meno!

Podvečerný seriál Markízy sa rozrastá o zvučné mená, televízia napreduje s kampaňou.

Podľa všetkého šesť týždňov pred štartom seriálovej novinky Kukučka spustila Markíza jej kampaň, ktorá postupne vrcholí. Po tom, čo začala televízia s teasingovou fázou, v ktorej odhaľovala hlavné postavy romantického príbehu, cez víkend nasadila do vysielania všeobecný spot predstavujúci seriál.

„Domov je tam, kde je rodina. Rodina je tam, kde je láska. A len láska odhalí tajomstvá, ktoré mali navždy zostať skryté! Sledujte nový seriál, kde láska vždy ukáže správnu cestu,“ znie upútavkou. Súčasťou nového proma už je aj titulná skladba k seriálu s názvom Prístav nádeje, ktorú naspievala skupina Elán. Markíza je na úlovok v podobe Elánu pyšná a dodáva, že „po prvýkrát v histórii slovenskej seriálovej tvorby sa pod skladbu podpísala skutočná hudobná legenda.“ Pre markizácky seriál Susedia zložil v minulosti skladbu Paľo Habera, titulnú pieseň Ordinácie v ružovej záhrade spieval Meky Žbirka.

lubos kostelny kukucka

Televízia zároveň odhalila nové herecké meno seriálu. Na ponuku prikývol aj Ľuboš Kostelný, ktorý sa objavuje na obraze lídra čoraz častejšie. Dlhodobejšie hrá v Búrlivom víne, súčasťou bol sitkomu Zita na krku, Markíza ho angažovala aj do neúspešného minuloročného seriálu Doktori. V Kukučke dostane Kostelný netradičnú úlohu, keď stvárni rolu evanjelického farára Cyrila Šafárika. „Pre herca je veľmi dôležitá možnosť stvárňovať rozmanité charaktery a zároveň zachovať ich pravdivosť a uveriteľnosť. Či sa mi to podarilo, to už s pokornou dušičkou nechám na posúdení divákov,“ povedal pre televíziu.

Odhalené nové mená seriálu Kukučka: Markíza stiahla ďalšie tváre z Paneláku!

Okrem Kostelného sa v podvečernom seriáli lídra budú objavovať aj ďalšie známe mená. Len nedávno bol ohlásený Maroš Kramár, negatívnu postavu opäť stvárni Ľubo Roman, z mladších hercov sa objavia tváre známe aj z Paneláku Jana Kovalčíková a Daniel Žulčák. Ako prví boli potvrdení Roman Luknár, Alexander Bárta a Anna Šišková.

Kukučka na svoj štart zatiaľ stále čaká. Vo vysielaní by sa nemala objaviť ani od 36. týždňa a tak televízia podľa všetkého naplní svoje pôvodné zámery a seriál odštartuje tak, ako sme vás už exkluzívne informovali, v pondelok 7. septembra.

Čítať viac...
Nahor