Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza vrátila premiéry slovenskej Zámeny manželiek, na úvod tvrdo prepadla! Televízie prevalcovala Jednotka

Markíza okrem českých vydaní Zámeny manželiek prezlečených do slovenského kabáta vytiahla aj svoje premiérové časti, štartovali na úrovni reprízového Nikto nie je dokonalý.

Slovenská Zámena manželiek sa na Markízu vrátila s neúspechom. Televízia vytiahla jej originálne pôvodné premiérové časti, no v prvý večer s nimi prepadla. Šou sa vrátila na úrovni len 4,8 ratingu, čo predstavovalo podiel iba 14,5 %. Joj bola s reprízou Nikto nie je dokonalý na podobnej úrovni, jej šou však trvala o polhodinu dlhšie a prekryla celý futbal, dosiahla rating 4,5 % s taktiež podpriemerným podielom 13,5 %. Na Jednotke bodoval futbalový zápas Argentíny s Nígériou, od 20. hodiny zaznamenal ratingy vyše 6 a až 9 % pri podieloch pod 21 a až pod 27 %. Druhý polčas sa stal najsledovanejším programom dňa v oboch hlavných cieľovkách, v celkovom publiku ako jediný prekročil za deň polmiliónovú hranicu.

Po skončení slovenskej Zámeny manželiek vytiahla Markíza aj ďalšie novšie české diely, ktoré opäť priniesli nemalú dávku extrémov a nechutných situácií. Dosiahli podiel vyše 15 %, Heslo v tom čase šlo na 13 %.

Profesionáli vyskočili Plus až na 8,5 %, Victor Frankenstien sa dostal pod 5 %. Nikdy ťa neopustím bolo na Doma vyššie s podielmi 5,5 a takmer 6 %, Wau s kriminálkami dosiahla podiely dvakrát okolo 3,5 % a raz až takmer 7 %. Vrahúni na Dajto neuspeli s podielom takmer 2,5 %.

Rodinné prípady šli cez 18 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja si polepšila nad 16 %. Televízne noviny dosiahli podiel okolo 24 %, Noviny si pripísali share 23 %. Celkovo ich videlo 445-tisíc divákov, Televízne noviny vyše 365-tisíc.

Čítať viac...
Nahor