Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza vo veľkom pripravuje návrat Pevnosti Boyard: Koľko epizód pre túto jeseň nakrútila?

Návrat legendárnej šou sa stalo jednou z najočakávanejších udalostí jesene.

Televízie na jeseň zbroja niekoľko veľkých ťahákov, medzi ktoré patrí aj návrat Pevnosti Boyard. Kým v Česku legendárnu šou obnovili už vlani, na slovenské obrazovky sa vráti po takmer dvadsiatich rokoch o približne dva mesiace.

Markíza sa do televíznej pevnosti vybrala na konci júna, kde bez výraznejších problémov nakrútila nové diely. Situáciu jej skomplikovalo akurát rozbúrené more, pre ktoré neraz nemohla výroba prebehnúť. Niektoré osobnosti si tak dokonca o deň či dva predĺžili pobyt na francúzskom pobreží. Televízia takto musela rátať so zvýšenými nákladmi pre nepredvídateľné udalosti.

Televízia pri svojom aktuálnom pobyte nakrútila naraz všetky plánované epizódy. Očakáva sa, že by ich pre najbližšiu jeseň mohlo byť celkovo desať, čo nepriamo potvrdila aj samotná Markíza. Informovala totiž, že sa v šou prestrieda 50 známych osobností – od hercov, spevákov cez moderátorov a športovcov. V každom dieli súťaží päť známych tvárí.

Nové časti Pevnosti Boyard budú moderovať Martin Nikodým a Diana Hágerová. Ikonickú postavu Otca Furasa po novom stvárni Michal Ďuriš. Medzi súťažiacimi sa predstavia aj Martin Mňahončák, Barbora Švidraňová, Patrik Vyskočil, Martin Šmahel, Roman Juraško, Štefan Eisele, Adriana Poláková, Tomáš Juríček a Mirka Almásy. podľa portálu Pluska.sk by sa mali objaviť aj René Štúr, Braňo Deák či Tomáš Bezdeda.

Čítať viac...
Nahor