Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza verí v zvrat sledovanosti Hviezdnej párty, chystá zintenzívniť nasadenie!

Po Novom roku pôjde celebritná novinka častejšie.

Bičanovej šou Markíza stále verí. Hviezdnu párty odštartovala v závere jesennej sezóny od začiatku decembra, pričom čísla sledovanosti ju ani moderátora príliš nepotešili. Prvý diel dosiahol share 21,1 % a druhý klesol pod 20 %.

Hviezdnu párty čaká posledná tretia premiérová časť v tomto roku, no vráti sa hneď po sviatkoch. Markíza hneď od začiatku budúceho roka ráta s novými časťami ako Dobre vedieť! tak práve Bičanovej šou, pričom programy vytvoria dvojičku okrem štvrtka aj v utorok. Hviezdna párty tak pobeží dvakrát do týždňa. S premiérovou zábavou chce Markíza pokračovať aj v stredu, kedy plánuje avizuje nové časti Chart Show.

Markíza tiež potvrdzuje informácie portálu Mediaboom.sk, že od januára pokračuje o 18. hodine vo vysielaní premiér Kolesa šťastia. Pravidelne sa do programu vráti 2. januára. V rovnaký deň Joj vráti do štruktúry premiéry Moja mama varí lepšie ako tvoja, v prvom pláne ich ešte neavizovala, nakoniec ich do programu vsunula. Hneď skraja roka budú v pondelok pokračovať premiéry Inkognita, 2. januára ho ešte od 20:35 odsúva štart nového seriálu Svet pod hlavou.

Čítať viac...
Nahor