Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza v stredu nečakane neodvysielala Počasie! Musela naťahovať rýchle správy

Televízia po minulom roku, kedy pre technickú chybu neodvysielala rovno celé spravodajstvo, tento raz nemohla ponúknuť servis o počasí.

Výrazný pokles Búrlivého vína mohla z časti spôsobiť aj chyba, ktorú televízia musela riešiť v priebehu spravodajskej hodiny a pol. Markíza totiž neodvysielala pravidelnú reláciu Počasie, ktorá po vysunutí až za brejk priamo pred 20:30 robí hlavnému večernému programu dôležitý nábeh.

V stredu sa tak však nestalo, keď podľa našich informácií došlo k technickej chybe, pre ktorú nemohla televízia zaradiť Počasie do programu. Medan.sk informuje o zlyhaní aj ľudského faktora.

Markíza tak na dvojnásobok svojej dĺžky natiahla Rýchle Televízne noviny, ktoré mali výnimočne až okolo desať minút. Ich sledovanosť dosiahla rating 8,6 % s podielom 23,1 %, čo je menej, než dokáže pravidelne robiť servis o počasí. Diváci tak museli informácie hľadať u konkurenčnej Joj, ktorej Najlepšie počasie vyskočilo na pozíciu druhého najsledovanejšieho programu dňa s ratingom 9,6 % a podielom 25,6 %.

Čítať viac...
Nahor