Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza v pondelok vybuchla, Horná Dolná aj vysunutý Kredenc tvrdo prepadli! Na vrchole dňa Inkognito

Markíza po skončení Farmy vyskúšala Kredenc odvysielať v skoršom čase, v akom bežal v minulosti, padla s ním do hlbokého podpriemeru.

Markíze pondelok nevyšiel. Televízia oproti prvým plánom zmenila svoje nastavenie a miesto filmu potiahla ešte aj tento týždeň klasické pondelňajšie nastavenie. Rozhodnutie jej však nevyšlo, keď Horná Dolná s ďalšou reprízou klesla, tentokrát už pád znamenal hlboký neúspech s ratingom len 5,5 % a podielom pod 16 %. Pre Markízu tak už reprízy komediálneho seriálu neznamenajú istotu v prime-time, v minulosti jej výrazne pomáhali. Ešte horšie dopadol nasledujúci Kredenc, ktorý televízia pre tento týždeň vysunula po skončení Farmy na 22. hodinu. Skeč šou dosiahla rating 4 % a tvrdo prepadla s podielom 14 %.

Vo vysokom vedení bola Joj s Inkognitom, ktoré malo sledovať 9,1 % divákov s podielom takmer 26 %. Šou sa stala najsledovanejším programom dňa v 12 – 54 ale aj v celkovom počte divákov, kde dosiahla na hranicu 600-tisíc divákov. Repríza Hornej Dolnej bola hlboko s vyše 250-tisíc divákmi. Reprízové Inkognito po desiatej malo prekročiť podiel 23 %. Smrtonosná pasca 4.0 na Plus atakovala 6 %, Van Helsing na Dajto šiel hlbšie pod túto hranicu. Nekonečná láska začala finálový týždeň vlažným výkonom so 4 %.

Rodinné prípady v poslednom týždni, kedy bežia podvečer, dosiahli na prvý raz podiel 22,5 %, od nového roka ich už vystrieda nový rodinný seriál Oteckovia. Moja mama varí lepšie ako tvoja podliezla v pondelok 16 %. Televízne noviny uhrali okolo 27 %, s náskokom pol ratingu sa dostali pred Noviny, ktoré mali podielovo prekročiť 24 %. Celkovo si ich malo pozrieť cez 580-tisíc divákov, Televízne noviny pod 540-tisíc. Joj vyhrala prime-time s náskokom vyše 3 podielových bodov.

Čítať viac...
Nahor