Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Markíza v pondelok s pádom, Susedia najnižšie od návratu! Finále Kuchyne podpriemerné, opäť bodovala Plus s futbalom

Inkognito si, naopak, napriek futbalu o niečo polepšilo, Markíze hlavné pondelňajšie programy výrazne medzitýždenne klesli.

V závere mája sa Markíze podarilo zvrátiť niekoľko týždňov trvajúci pokles Susedov a zároveň posilniť výkonnosť Kuchyne pred jej vyvrcholením. Už o týždeň však čísla vyzerajú opäť inak, keď sa Susedia prepadli na dosiaľ najslabší rating 8,2 % a v podieli šli na 26,9 %. Spadli tak opäť na májovú úroveň. Kuchyňa vo finále stratila medzitýždenne vyše dva ratingy, keď si jej záverečnú časť pozrelo 5,8 % divákov s podielom 18,4 %. Najhorší výkon tak zaznamenala práve na konci. Zvyčajne sa držala okolo 7 ratingov. S touto sezónou sa navyše lúčil Kredenc, hýbal sa okolo 18 %.

Markízu mohol zatlačiť futbal na Plus. Priateľský zápas Slovenska s Marokom si po polčasoch pozrelo pod 3 a vyše 4 % divákov s podielmi cez 10 a okolo 14 %. Zápas vrcholil pred 22. hodinou. Joj napriek futbalu držala čísla, oproti minulému pondelku ešte porástla, keď Inkognito uhralo rating pod 6 % s podielom vyše 18 %. Reprízový diel šiel podobne nad 18 %. Susedov si celkovo pozrelo takmer 415-tisíc divákov, Inkognito cez 400-tisíc.

Z ďalších staníc Nikdy ťa neopustím na Doma uhralo takmer 4,5 a vyše 5 %, kriminálky Wau sa hýbali tesne nad 4,5, 3,5 a na 6 %. Ghost Rider 2 na Dajto uhral 4,5 %.

Oteckovia odštartovali posledný týždeň prvej série ďalším vysokým výsledkom, v podieli sa dostali až pod 39 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa ťahala na 12 %. Televízne noviny využili nábeh a prekročili až 32 %, Novinám ostal len vlažný výkon pod 18 %. Videlo ich spolu nad 385-tisíc divákov, Televízne noviny sledovalo cez 415-tisíc divákov a stali sa najsledovanejším programom dňa. V komerčnej cieľovke vyhrali deň Susedia.

Čítať viac...
Nahor