Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza v pondelňajšom prime-time opäť odskočila, Horná Dolná sa prebrala! Inkognito popri jej premiérach na maxime

Komediálny seriál po postupnom páde bližšie k ratingovej deviatke nabral divákov, Inkognito napriek tomu stúplo na svoje maximá popri nových častiach Hornej Dolnej.

Horná Dolná pád spred týždňa nezopakovala. Kým minulý pondelok napriek kratšej minutáži spadla na rating 9,4 % a podiel 25 %, tento týždeň už opäť s tromi brejkami narástla na 10,2 % pri podieli 29,2 %. Týmto výkonom sa tak dostala späť pred Extrémne premeny na post najsledovanejšieho nespravodajského programu na trhu. Tento pondelok posilnilo aj Inkognito, ktoré sa dostalo na svoje najsilnejšie čísla popri premiérach Hornej Dolnej. Ratingovo malo uhrať 8,1 % s podielom 22,8 %. V celkovom publiku tvoril rozdiel medzi programami 100-tisíc divákov v prospech zábavnej šou Joj.

Tá sa do vedenia dostala v druhej polovici večera. Reprízové Inkognito uhralo podiel 25 %, Farma atakovala 22 %. Stabilne drží svojich päť ratingov. Z menších staníc najvyššie vyskočila Nekonečná láska na Doma s podielmi nad 4 a najmä pod 7 % a taktiež Profesionáli na Plus s podielom nad 6 %. Film Sestry už na rovnakej stanici spadol s výkonom pod 4 %, Dajto s filmom Lara Croft – Tomb Rider: Kolíska života uhralo 4 %. Kriminálky na Wau postupne dosahovali podiely nad 2 a dvakrát okolo 3 %.

Rodinné prípady podvečer tesne prekročili 23 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas šla pod 18 %. Televízne noviny si v posledných dňoch udržujú väčší odstup od hlavných správ Joj, v pondelok vyhrali o rating s podielom nad 26 %, Noviny šli nad 21 %. V celkovom publiku ale vyhrali. Najsledovanejším programom dňa sa v 12 – 54 stala jasne Horná Dolná, v 12+ zas dominovalo Najlepšie počasie pred Inkognitom a Novinami. Markíza po minulotýždňovej strate veľkého náskoku v pondelňajšom prime-time opäť odskočila, vyhrala o vyše päť podielových bodov.

Čítať viac...
Nahor