Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Markíza v pondelky prehlbuje dno, Kávomat končí ako prvý! Policajné prípady uspeli

Podvečer zas nastúpili premiérové Rodinné prípady, slot po svojej „susedskej“ dvojičke na prvý raz pozdvihli.

Markíza v pondelňajšej agónii dobrovoľne vytrvá do polovice marca. Zmeniť nastavenie mimoriadne neúspešného pondelňajšieho prime-time sa chystá až nástupom premiérovej Hornej Dolnej, dovtedy program nezmení. Ďalší týždeň po sebe tak zaznamenala veľký neúspech. Divoký Zapadákov prekročil podiel 12 %, Kredenc uhral len rovnú 12-tku. Skeč šou Kávomat – Miestny úrad Hodrušany patrí k jej najväčším prepadákom v histórii, v podieli šiel len pod deväť percent. Z jej programu zmizne ako prvý, nepôjde už budúci týždeň. Inkognito po šnúre rekordných pondelkov o niečo kleslo, dostalo sa však na vysoký rating 9,4 % s podielom takmer 26 %. Reprízový diel prekonal 25 %.

Doma v pondelok výnimočne ponúkla len jednu časť Vymenených životov, uhrala 6,5 %. Od pol desiatej totiž zaradila už svoj tradičný zostrih z udeľovania Oscarov, záznam Noc Oscarov jej vyniesol podiel 5,6 %. Vojna svetov na Dajto šla na takmer 5 %, rovnako tak aj Svet pod hlavou na Plus. Kriminálky na Wau sa hýbali okolo a pod 4 %.

V off-time o 15. hodine odštartovala Markíza svoju novú sériu Policajné prípady. Podarilo sa jej pri štarte uspieť a nadviazať na výkony tradične vysielaných Rodinných prípadov v tomto čase, ktoré však bežali v repríze. Policajné prípady dosiahli s prvou časťou podiel 22,7 %. Výkon na úrovni svojich štandardov ale udržali Policajti v akcii na Joj, proti ktorým Markíza identický program nasadila. Mali prekročiť 15 %. Podvečer zas Markíza vystriedala Susedské prípady premiérami silnejších Rodinných prípadov. Na prvý raz jej 18. hodina o niečo stúpla, keď prekročili 17 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja podliezla 26 %. O niečo sa dvihli aj Televízne noviny s podielom tesne nad 26 %, Noviny ako najsledovanejší programom dňa dosiahli šli v podieli pod 28 %.

Čítať viac...
Nahor