Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza v marci vytasí ďalšiu zbraň, potvrdzuje štart seriálu Kuchyňa! Pozrite si spoty, kedy ho nasadí?

Televízia potvrdzuje prognózy portálu Mediaboom.sk a v marci nasadí rovno dva nové seriály.

Markíza sa hneď od prvého marcového dňa pripravuje na veľké posilnenie programu. Od hlavnej časti jarnej sezóny plánuje upraviť svoj večerný program a nasadiť doň hneď sériu noviniek, medzi inými aj ďalšie dva nové seriály.

Okrem toho, že na štvrtky televízia presúva premiéry komediálneho seriálu Horná Dolná a v piatky nasadí silnú seriálovú zbraň Milenky, z talóna vytiahne aj ďalší nový seriál. Ako sme vás minulý týždeň informovali, práve túto jar má Markíza záujem nasadiť dlho odkladaný komediálny seriál Kuchyňa, ktorý sa mal v jej vysielaní objaviť už vlani. Seriál mala v pláne ako na jar tak aj na na jeseň, nakoniec si ho pošetrila.

Markíza, podľa všetkého, upravuje od marca program takticky a to sa týka aj Kuchyne. Potvrdzuje to krok presunúť Hornú Dolnú z pondelka, kde dosiaľ pravidelne bežali premiérové diely, na štvrtky, kedy už dlhodobejšie prehráva s konkurenčnou Joj. Práve Horná Dolná je pre ňu jednou z najväčších istôt, ktorá jej má zaisťovať potrebné čísla s premiérami aj v nový deň a dá sa očakávať, že Markízu vráti v konkurencii Inkognita späť do vedenia.

Markíza zároveň od tohto roka našla iný program, ktorý ju ťahá v tento deň do výšin. Od januára ešte s väčším úspechom, než ostatnú sériu Hornej Dolnej, vysiela nové časti Susedov, ktorých si, zdá sa, ponechá v programe aj v hlavnej časti sezóny. Zároveň ich môže využiť na rozbeh novinky.

Práve na pondelkové večery by sa totiž, ako sme už informovali, mala usadiť Kuchyňa. Susedia pre krátku minutáž končia už o 21:10 a Markíza potrebuje silný produkt aj vo zvyšnej časti prime-time. Zároveň Susedia vytvárajú pre nasledujúci program silný nábeh, čo, logicky, bude chcieť Markíza využiť naplno, ideálne pre nový produkt. Kuchyňu Markíza v pondelky avizovala už v prvých plánoch aj minulý rok.

Pokiaľ Markíza potvrdí nasadenie Kuchyne, v programe by sa mohla objaviť už v pondelok 5. marca. Vytvorila by tak silný blok noviniek, ktoré Markíza rovno skraja marca uvedie, začala by v piatok 2. marca Milenkami, pokračovala by v nedeľu len druhým kastingom Superstar, v pondelok Kuchyňou a v utorok 6. marca sa očakáva štart novej šou Najväčší víťaz.

Nasadenie Kuchyne Markíza začala avizovať divákom prvými spotmi, celkovo nasadila do vysielania štvoricu teasrov. Využíva v nich aj populárneho Mariána Čekovského, ktorý si v seriáli strihne len epizódnu rolu.

Seriál Kuchyňa odohrávajúci sa v prostredí Nízkych Tatier vychádza zo zahraničnej predlohy, konkrétne ruského formátu, ktorý sa objavil aj v Amerike. V Kuchyni sa stretla herecká zostava s menami ako Samo Spišák, Martin Dejdar, Gabriela Marcinková, Monika Hilmerová, Jakub Gogál, Lukáš Latinák aj Juraj Kemka.

O seriáli Kuchyňa
Hlavný hrdina, Michal (Samo Spišák), sa zhodou okolností ocitá v prostredí, ktoré ani nemohlo byť odlišnejšie od toho, na ktoré bol predtým navyknutý. Chalan z mesta skončí vo vidieckej reštaurácia, pod vedením šéfkuchár Zdeňka (Martin Dejdar). Nové miesto mu prinesie pestrú paletu kolegov – celebritného majiteľa, bývalého hviezdneho kuchára, ale aj niekdajšiu hokejovú hviezdu. Okrem toho sa mladík ocitne v hľadáčiku krásnej manažérky Lucie (Gabriela Marcinková), pre ktorú je chlapec z hlavného mesta šancou na nový život po rozchode so ženatým milencom. Množstvo humorných situácií prinesú nielen zamestnanci a hostia reštaurácie, ale aj súperenie s konkurenčným podnikom.

Čítať viac...
Nahor