Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza v Kredenci s klipom pre Ega a Pašku, Puškárová opäť v plnej verzii (video, sledovanosť)

Po víkendovej zostrihanej repríze prvej časti Kredencu zavládli pochybnosti o tlakoch niektorých moderátorov na ich paródie. Pri druhej časti relácia ukázala, že chce byť aktuálna.

Kredenc vo svojej druhej časti naplnil svoj cieľ reagovať aj na aktuálne udalosti. Okrem nadčasových skečov sa hneď v úvodnom spravodajskom štúdiu Polnišová zmienila o raperovi s veľkým egom, ktorému sa podaril hip-hopový rekord, neskôr sa v Kredenci objavil klip s fotkami predsedu parlamentu Pavlom Paškom s hudobným podkladom Egovej piesne Žijeme len raz.

Aj v druhom pokračovaní relácie nechýbali paródie na moderátorov Televíznych novín Patrika Švajdu a Zlaticu Puškárovú. Tej sa v prípade prvého vydania nemalo pozdávať, že Polnišová s Kemkom do paródie zatiahli aj syna Lea. „Zareagovali sme ako akýkoľvek iní rodičia. Je to iná situácia, ako keď parodujú nás,“ povedala pre Plus jeden deň Puškárová. Námietky mala mať aj Kveta Horváthová, ktorej sa nemala pozdávať paródia na Farmu a skomolenie jej mena na Krepka. V sobotnej repríze prvej časti Kredencu sa už scénky s Puškárovou a dieťaťom a taktiež skomolená menovka Horváthovej neobjavili. Na webe však televízia ponechala reláciu bez zásahu.

Z pohľadu čísel sa druhému vydaniu Kredencu darilo ešte lepšie ako pred týždňom. Podľa údajov televízie Markíza dosiahla skeč šou ostatný pondelok rating 6,4 % a share 33,3 %. Búrlivé víno po čase dosiahlo na rating 11 %, v podieli dosiahlo 29,3 %, Farma sa opäť nedokázala dostať na tridsiatku, keď uhrala podiel 29,2 % pri ratingu 8,2 %.

Druhé vydanie Kredencu aj s paródiami na Ega či Pašku (čas 00:15, 13:00)

Čítať viac...
Nahor