Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už začína promovať Koleso šťastia! Ujmu sa nečakaní moderátori? (anketa)

Televízia nasadila k obnovenej súťaži prvú upútavku, výzva čaká ako na ňu tak na Adamca.

Koleso šťastia už Markíza promuje. Súťažná relácia sa na obrazovky vráti, ako sme vás exkluzívne informovali, v podvečernom kľúčovom čase o 18-tej, a to už od pondelka 25. júla.

V prvej upútavke sa divákom predstavujú nečakaní moderátori programu Alžbeta Ferencová a najmä spevák Lukáš Adamec. Ten predviedol v šou Tvoja tvár znie povedome schopnosti zabávať, v Kolese šťastia ho čaká ale iná poloha. V upútavke nateraz pôsobí skôr rozpačitým dojmom, hlavné budú jeho výkony v prvých častiach relácie.

„Nová pracovná príležitosť, prečo nie? Bude sa krútiť, vyhrávať peniažky, Lukáš sa naučí po slovensky a možno sa aj prestanem báť košieľ. Teším sa na novú skúsenosť, je to pre mňa novinka, držte palce,“ napísal Adamec na sociálnej sieti.

Výzva je postavená nielen pred Adamca ale aj samotnú Markízu. Tá bude chcieť naplniť očakávania tých, ktorí si pôvodné Koleso šťastia z 90-tych rokov pamätajú, a tešia sa na jeho návrat. Zároveň však ale musí priniesť novú modernú generáciu programu.

Koleso šťastia je jedným z ďalších pokusov lídra prinavrátiť vedúce postavenie o 18-tej. Podarilo sa mu to stabilne až pred letom vďaka Susedským prípadom, ktoré dominujú najmä aktuálne popri Áno, šéfe. To ostáva zaradené v programe aj proti Kolesu šťastia. Neúspešne Markíza od minulej jesene v accesse bojovala s Kukučkou, minulý rok prepadla aj so Susedskými prípadmi, Majstrom pekárom, tento rok jej po krátkodobom úspechu padlo Bez servítky, podpriemerné bolo nákladné Búrlivé víno, ktoré aspoň k priemerom stanice siahalo až v závere série.

Čítať viac...
Nahor