Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už začala promovať svoj komediálny western! Poponáhľa sa s nasadením? (všetky spoty)

Promo na Divoký Zapadákov spustila televízna na Silvestra, uviedla veľkú sadu spotov.

Prvým komediálnym westernom na slovenskej obrazovke sa nakoniec stane Divoký Zapadákov. Markíza ešte počas silvestrovského večera spustila promo na komediálnu novinku, ktorú stihne na obrazovku uviesť skôr ako Joj svoj vlastný westernový projekt. Tá pritom svoj seriál Štyria statoční divákom v rámci kastingu do seriálu predstavovala ako prvý komediálny western na Slovensku.

Divoký Zapadákov sa aktuálne divákom predstavuje prostredníctvom až sedmičky teasrov trvajúcich od 20 do 30 sekúnd. V improvizovanom westernovom prostredí sa pred miestnym fotografom striedajú viaceré postavičky z nového komediálneho seriálu a zároveň tak predstavujú všetky najvýraznejšie herecké tváre ako Tomáš Maštalír, Michal Kubovčík, Jozef Vajda, Dominika Kavaschová či Roman Pomajbo.

Nasadenie Divokého Zapadákova Markíza tají, zatiaľ ho podľa našich informácií nepredstavila ani v jej prvých plánoch. Pri štarte kampane na prelome rokov sa však dá očakávať, že ho môže spustiť ešte v januári. Televízia pritom v polovici tohto mesiaca vyťahuje späť do prime-time Hornú Dolnú, nasadzuje však znovu len reprízy. Novému seriálu tak môže aj týmto spôsobom pripravovať miesto, Horná Dolná sa zaradí na pondelky, kde sa od začiatku roka rotujú aj najsilnejšie české komédie, ktoré má Markíza v zálohe. Nasadenie na dlhodobo komediálne budovaný pondelok by mohol podporiť aj neúspech jesenného seriálu Atletiko Cvernofka, ktorý vo štvrtky o 21:40 vôbec nezafungoval.

Markízu ku skorému uvedeniu komediálneho seriálu mohol posmeliť aj odchod z DVB-T. Televízia na anténe skončila od 1. januára 2017, pričom svoj program hneď od začiatku roka zaplnila viacerými premiérami. V utorky vyskladá večer z nákladnej šou Šťastný domov a novinky O 10 rokov mladší, na stredy hneď vyťahuje premiérovú Chart Show, ktorej epizódy na jeseň šetrila, reprízovala Hornú Dolnú. Vo štvrtky zas pokračuje premiérové Dobre vedieť spoločne s novými časťami Hviezdnej párty. Na pondelky Markíza vyťahuje spomínané najsilnejšie české komédie, cez víkend ráta s niekoľkými filmovými premiérami.

Čítať viac...
Nahor