Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza vrcholí s promom na Doktorov. Očakávania sú veľké!

Televízia už aj divákom komunikuje dátum štartu nového seriálu.

„Tomáša a Kláru už ako študentov medicíny spájala veľká láska. Teraz ich spája iba… nevraživosť!“ Aj takouto vetou Markíza vystihuje svoj nový seriál, ktorý sa po čase bude odohrávať v lekárskom prostredí.

Televízia od nedele pokročila v promo kampani a divákom po prvý raz odhaľuje priamo obrázky zo seriálu. Ten bude pravdepodobne vo veľkom využívať exteriéry s dôrazom na autenticitu. Televízia investovala do seriálu veľké finančné prostriedky, natočila zatiaľ desať častí. Od seriálu tak očakáva viac ako len priemerné výkony. Doktori budú mať za úlohu ťahať podiely Markízy k 30-tke, aktuálne vysielanej Farme sa darí k tejto méte približovať. Priemerne sa reality šou blíži k hranici 10 % ratingu.

Seriál k tomu zaberie celý prime-time po správach. Podľa neoficiálnych informácií by spočiatku mohla Markíza redukovať brejky a so seriálom finišovať okolo desiatej večer, v ďalších epizódach by sa už mohla blížiť aj k 22:30. Prvé dve epizódy sú však oficiálne naplánované do 22:00. Markíza stopáž seriálu neuvádza.

Doktorov začala Markíza intenzívne teasovať tretí septembrový týždeň. Spravila tak po tom, čo pre seriál definitívne našla miesto. Vysielať ho bude od 17. októbra v piatky o 20:30. Farmu tak presúva na sobotu. Doktorom budú na Joj konkurovať akčné filmy, zatiaľ sa im darí premenlivo. RTVS zas v piatky uvádza svoj najúspešnejší produkt, Milujem Slovensko. Relácia ostatný piatok k tomu dosiahla svoje sezónne maximum.

Nové promo na seriál Doktori

Anotácia prvej časti seriálu Doktori
Klára je mladá a úspešná lekárka. Je čerstvo zasnúbená s kolegom Robertom, keď jej do života vstúpi jej stará láska Tomáš. Klára z jeho príchodu do nemocnice nie je nadšená, pretože jeho prítomnosť v nej oživuje bolestné spomienky na minulosť, kedy ju Tomáš nechal len pár dní pred ich svadbou. Klára sa bude musieť vyrovnať s faktom, že Tomáša bude denne vídať, pretože opäť prijal miesto chirurga na kardiológii. Stalo sa tak potom, ako asistoval pri záchrane života mladého dievčaťa s vrodenou srdcovou chybou, ktoré do nemocnice priviezol záchranársky vrtuľník rovno z lyžiarskeho strediska. Stav dievčaťa sa náhle zhorší a jedinou jej šancou na prežitie je okamžitá transplantácia…

Viac o Doktoroch
VIEME PRVÍ: Markíza prekvapuje, mení svoj prime-time! Doktori zamiešajú karty!
Markíza už definitívne odhalila Doktorov divákom. Nasadila nové spoty, prezradila viac o seriáli
Markíza spustila kampaň na seriálovú novinku Doktori (VIDEO)

Čítať viac...
Nahor