Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza v tichosti nakrúca nový komediálny seriál! Poznáme možný názov (aktualizácia)

Líder pripravuje komediálnu novinku, jej rozbehnutá výroba naznačuje, že s ňou môže vyrukovať ešte tento rok.

Popri Hornej Dolnej bude mať Markíza nový komediálny seriál. Televízia podľa zákulisných informácií už vyrába novinku, čím sa potvrdzujú skoršie informácie portálu Mediaboom.sk o príprave ďalšieho komediálneho seriálu.

Nový projekt sa bude podľa našich informácií odohrávať v prostredí futbalového tímu. Iba toto leto si pritom komediálny futbalový seriál vyskúšala nasadením seriálu Novy Okresní přebor, ktorý však po troch týždňoch zosunula do horšieho času. Odohráva sa na vidieku.

Prípravy komediálnej novinky môžu potvrdzovať aj názvy, ktoré si Markíza prednedávnom nechala zaregistrovať na úrade priemyselného vlastníctva. Okrem iných totiž ráta aj so značkou Atletiko Cvernofka, ktorá odkazuje na futbalovú tému s parodickými prvkami. Dôkazom je aj priložené logo (nájdete ho nižšie). Markíza si registruje aj skrátenú verziu Cvernofka.

Seriál Markízy môže vychádzať z nového projektu Atletico Textila rumunskej stanice ProTV patriacej pod skupinu CME. Ide o komediálny seriál, štartoval v marci 2016. Stopáž epizód sa hýbe okolo 45 minút, v prvej sérii bolo uvedených 12 častí.

O seriáli Atletico Textila
Príbeh Atletica, ktorý hrá v nižšej lige, začína okamihom, keď majiteľ tímu dostane srdcový záchvat a je nahradený ženou. Komické situácie, nedostatok talentu, disciplíny či práce sú len niektoré z faktorov, ktoré charakterizujú futbalový tím Atletico Textila.

Trailer k seriálu Atletico Textila


Logá registrované Markízou

atletiko cvernofka

Podľa medializovaných informácií pracuje Markíza aj na seriáli zo stredoškolského prostredia, ktorý by zas mohol pripomínať seriál Gympl s (r)učením omezeným. Vysielal sa od septembra 2012 do decembra 2013, sám inšpiráciu našiel v americkom seriáli Glee. Markíza v minulosti adaptovala napríklad novácku Ordináciu v ružovej záhrade.

Foto: ilustračné

Čítať viac...
Nahor