Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už ukázala, ako má vyzerať jej kontroverzná hraná nočná talkshow!

Televízia stavia ďalší projekt na skutočných príbehoch, z novinky chce mať stabilnú nočnú talkshow.

Po Barrandove prichádza s inscenovanou talkshow Markíza. Kým česká stanica formát využíva podvečer a v prime-time, naša komerčná televízia ho využije do neskorších večerných časov, vďaka čomu po nástupe Farmy potiahne premiérovú tvorbu až k polnoci. Doteraz to bolo v rámci denného programu nevídané.

Nebezpečné vzťahy prinášajú kontroverzné príbehy ľudí, ktorí ich riešia v štúdiu pred kamerami a živým publikom. Súčasťou talkshow sú postupne všetky strany, ktorých sa daný prípad týka, čo prináša ohnivú diskusiu. Tradičnou témou je napríklad nevera či rôzne rodinné spory.

Nakoľko sa nedá očakávať, že by na Slovensku či v Česku bolo ochotných prepierať „špinavé prádlo“ na verejnosti dostatok ľudí, projekt je podobne ako Súdna sieň či klasické denné série so skutočnými príbehmi hraný. V štúdiu vystupujú neherci, zorganizované je aj publikum. Na Barrandove sa Nebezpečným vzťahom darí v širšej cieľovke, majú tak výsostne staršieho diváka, čo však platí aj pre celú stanicu. Moderátorom slovenskej verzie Nebezpečných vzťahov je Pavol Chovanec.

Nebezpečné vzťahy zaraďuje Markíza ako svoju novú nočnú talkshow trikrát do týždňa – v utorok, stredu a štvrtok. Po nástupe Farmy od druhého septembrového týždňa jej bude patriť čas okolo 23. hodiny. Šou štartuje už najbližší utorok po Extrémnych premenách o 22:10.

Čítať viac...
Nahor