Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza už spustila teasingovú kampaň na Hriešny zoznam. Seriál odvysiela celý v priebehu júna!

Prvú z noviniek letnej štruktúry už Markíza promuje vo svojom vysielaní. Teasingovú kampaň spustila dva týždne pred štartom seriálu.

Ako vás už portál Mediaboom.sk ako prvý informoval, od začiatku júna nahradí seriál Rodinné prípady v prime-time Markízy akvizičná seriálová novinka Hriešny zoznam. Seriál odštartuje prvou časťou v pondelok 2. júna, pričom televízia už spustila k novinke teasingovú kampaň. Seriál v hlavnej úlohe s obľúbenou Jennifer Love Hewitt v prvej fáze promuje sériou tajomných spotov. „Niektoré tajomstvá sa nedajú ukryť…“ „Ak ide o váš domov, kam až ste ochotní zájsť“ – znie v upútavkach.

Seriál s originálnym názvom The Client list sa v Amerike v rokoch 2012 – 2013 dočkal dvoch sérií, celkovo má Markíza k dispozícii 25 častí. Líder ho zaradí na čas 21:40 po Búrlivom víne v dvoch častiach za sebou, všetky epizódy z oboch sérií sa jej tak minú do konca júna. Finále seriálu by mala Markíza vysielať 26. júna, kedy ukončí aj jarnú sériu Búrlivého vína.

Všetky podrobnosti: Prečítajte si viac o seriáli Hriešny zoznam

O seriáli Hriešny zoznam
Príbeh je o jednej kráľovej krásy, Riley Parks (Jennifer Love Hewitt), a odohráva sa v malom texaskom mestečku. Kráska je však už teraz vydatá matka troch detí, ktorej manžel pre zranenia nemôže pracovať a rodine hrozí, že ich vysťahujú na ulicu. Bývalá kráľovná krásy je presvedčená, že nikto tak krásny ako ona si nezaslúži byť chudobný a tak príjme ponuku pracovať v masážnom salóne. Veľmi rýchlo však zisťuje, že jej klienti čakajú oveľa viac, než len obyčajnú masáž…

Teasing na seriál Hriešny zoznam

Čítať viac...
Nahor