Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už rozbehla promo na všetky kľúčové projekty: Prvé spoty na Pevnosť Boyard a Extrémne premeny!

Veľkú nákladnú šou o chudnutí promuje cez celosvetovú tvár formátu, Chrisa Powella.

Komisár Rex, Pevnosť Boyard, Let´s Dance aj Extrémne premeny. Markíza od druhého augustového týždňa začína s rotáciou upútaviek na všetky kľúčové novinky tejto jesene, ktoré štartuje v rovnakom období.

V priebehu tohto týždňa začala Markíza s kampaňou na Extrémne premeny Slovensko. Divákom sa v prvej upútavke prihovára celosvetová tvár formátu, Chris Powell, ktorého televízia mala minulý rok na Slovensku. Zúčastnil sa aj finálneho váženia účastníkov reality šou, ráta s ním ešte aj v tomto roku.

Do vysielania k tomu aktuálne nasadzuje aj prvý teasing na Pevnosť Boyard. Upútavkou sa nesie hádanka Otca Furasa, ktorá je typická pre túto šou. „Moru a víchru odoláva, skala tajomná a slávna…“ nesie sa tajomným spotom. Rolu Otca Furasa prevezme v novej sérii Pevnosti Boyard Michal Ďuriš, moderátormi budú Martin Nikodým a Diana Hágerová. Viac aj so súťažiacimi v tomto článku.

Najnovšie vo vysielaní televízie pribudlo aj dlhé promo na Rexa, ktoré kombinuje prostredia všetkých doterajších piatich krátkych teasrov. Seriál už pozná všetkých hlavných predstaviteľov, nájdete ich v tomto článku.

Popri tom Markíza rotuje trojicu dlhých imidžových upútaviek na Let´s Dance, ktoré už pozná všetkých celebritných súťažiacich. Tanečná šou odštartuje z pripravených noviniek ako prvá v nedeľu 3. septembra, Extrémne premeny budú nasledovať v utorok 5. septembra, Pevnosť Boyard hneď v stredu, týždeň plný noviniek uzavrie Rex vo štvrtok.

Čítať viac...
Nahor