Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza už promuje Zlaté manželky, nasadila aj dlhý teaser k olympijskému hokeju (videá)

Olympijský hokejový turnaj sa blíži a Markíza vrcholí s kampaňou na tento hokejový sviatok. „Jeden tím, jedna vášeň“ znie heslo Markízy a Dajto, ktoré sa bude od 12. februára vo veľkom spájať na ich obrazovkách so slovenskou hokejovou reprezentáciou. Televízie však neodvysielajú iba zápasy Slovákov, ale celkovo všetkých 30 olympijských duelov. Viac TU.

Markíza už minulý týždeň nasadila do vysielania krátke teasre so spomínaným sloganom, od tohto víkendu už promuje olympijský hokej dlhou vyše 40 sekundovou upútavkou. Hokejový turnaj v Soči štartuje 12. februára. Prostredníctvom rozhlasu bude zápasy Slovákov prenášať naďalej iba Rádio Slovensko.

Doplnkovým vysielaním k hokeju nebudú iba pred a pozápasové štúdiá či telefonické súťaže, ale aj krátka dokumentárna série Zlaté manželky. V relácii chce ukázať súkromie manželiek slovenských hokejistov, hlavných úlohách sa predstavia práve manželkyĽuba Višňovského, Tomáša Kopeckého, Milana Bartoviča, Jozefa Stümpela a Branka Radivojeviča. Séria sa bude vysielať v pondelky po Búrlivom víne, kedy na čas vytlačí z pondelňajšieho programu Rodinné prípady. Prvá časť série je naplánovaná už na tento pondelok 3. februára.

Upútavka na Zlaté manželky

Dlhý teaser na olympijský hokej

Čítať viac...
Nahor