Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza už promuje olympijský hokej, komentovať ho bude aj Paľo Gašpar (vnútri všetky teasre)

Markíza a Dajto už vo veľkom promujú svoj jarný highlight, olympijský hokej zo Soči. Celkovo 30 zápasov plánujú odvysielať televízie na jednom či druhom kanáli, pričom je jasné, že na Markíze sa usadí so svojimi zápasmi slovenská hokejová reprezentácia. Hokejový turnaj sa začína 12. a končí 23. februára, kedy je na 13:00 naplánované finále.

Do štartu hokejového turnaja tak ostáva necelý mesiac a trhový líder už vo veľkom pripravuje divákov na to, že si olympijský hokej budú musieť nájsť tento raz na komerčnej televízii. Markíza naň získala práva po prvý raz v histórii. V imidžovej kampani prostredníctvom niekoľkých teasrov pripravuje pôdu pre hokejový turnaj heslom – „Jeden tím, jedna vášeň„.

V ostatných rokoch sa hlavným komentátorom hokejových zápasov slovenskej reprezentácie stal Pavol Gašpar a dnes jeho hlas pozná každý hokejový fanúšik. Verejnoprávna televízia si ho na komentovanie zavolala aj v čase, keď už nebol jej interným zamestnancom. Rovnaký ťah urobí aj Markíza, divákom tak chce priniesť čo najlepší zážitok. Gašpar sa bude na komentátorskom stanovišti striedať s Matúšom Krutým. Turnaj bude prebiehať na dvoch štadiónoch Boľšoj a Šajba, Markíza chystá zo Záhorskej Bystrice k vybraným zápasom aj olympijské štúdio.

Pre časový posun medzi Slovenskom a Soči sa budú zápasy odohrávať skôr, ako by si hokejoví fanúšikovia želali. Ani jeden zápas základnej časti Slovensko neodohrá v podvečerných hodinách. Dobrou správou je, že až dva zápasy základnej časti odohrá Slovensko cez víkend. Prvý zápas čaká na Slovensko vo štvrtok 13. februára, kedy sa postaví o 13:30 proti USA, druhý zápas základnej skupiny odohrajú Slováci v sobotu 15. februára o 9:00 so Slovinskom. Posledný duel základnej časti odohrá Slovensko proti domácemu Rusku v nedeľu 16. februára o 13:30.

Hlas Paľa Gašpara je už s hokejovými zápasmi Slovákov zrastený

Čítať viac...
Nahor