Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza už promuje telenovelu Fatmagül, Joj s novou upútavkou na Súboj národov

Markíza už zároveň prezrádza dátum štartu novej telenovely, ktorá vo vysielaní nahradí najúspešnejší program Domy Silu.

Ako sme vás na portáli MediaBoom.sk informovali, najúspešnejší program televízie Doma končí. Televízii sa definitívne minú všetky diely telenovely Sila vo štvrtok 27. marca, kedy odvysiela záverečné dve epizódy. Novinku Fatmagül prezentuje ako slovenskú premiéru. Ide o turecký seriál, ktorý je tvorcami označovaný ako dramatický. Televízia pokračuje v nastavení dvoch dielov za sebou, pričom však na dve rozdelila pôvodne jednu 90-minútovú epizódu. Seriál odštartuje v čase 21:30 v pondelok 31. marca, vysielať sa bude štyrikrát do týždňa (od pondelka do štvrtka). Viac o seriáli si môžete prečítať v tomto článku.

21. marca zas na Joj štartuje nová zábavná šou Súboj národov. Televízia už v promo kampani komunikuje aj moderátorov šou Martina Dejdara a Michala Hudáka. Z prvých informácií budú moderátori tvoriť zároveň kapitánov českého a slovenského tímu. Viac o šou nájdete tu.

Po tom, čo sa slabo uviedla spevácka šou X Factor, nasadila televízia do vysielania viacero upútavok. Nespravila tak rovnakú chybu ako pred štartom šou, kedy sa promo na jej spevácky projekt ani zďaleka nechytal na kampaň, ktorú pre Hlas pripravila Markíza s Novou. Joj v upútavkách prezentuje najzaujímavejších spevákov z prvej epizódy a taktiež zábery z ďalších epizód.

Upútavka na novú telenovelu televízie Doma Fatmagül

Nové upútavky Súboja národov na Joj

Promo kampaň Joj pred druhou epizódou X Factoru

Čítať viac...
Nahor