Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza už promuje Chart Show. Pozrite si upútavky

Adela Banášová sa vrátila do polohy, ktorá jej dnes už nevonia.

„Úspešná hudobná šou, ktorú milujú diváci v celej Európe, prichádza na Slovensko! Adela Banášová uvádza v prvom vydaní rebríček najväčších česko-slovenských hitov.“ Takto v skratke popisuje Markíza novú hudobnú reláciu Chart Show, ktorej prvý diel odvysiela v sobotu 8. novembra. Robí tak napriek tomu, že prvý pokus s „narušením“ zabehnutej jesennej štruktúry jej nevyšiel.

Televízia spustila teasingy na Chart Show cez víkend a aj keď má natočené dve časti relácie, v úvodnej časti promo kampane reláciu promuje  prostredníctvom Adely Banášovej neisto vystupujúcej pred vykľučovaným zeleným plátnom.

Banášová avizuje, že s hudobnou šou zažijú diváci „dlouhou noc“, program má vyhradený čas od 20:30 do 23:00. V šou vystúpi množstvo známych tvárí. Za komentátorský stolík sa posadia Marta Jandová, Maroš Kramár, Martin Dejdar či Leoš Mareš, ktorý sa nedávno opäť sprezentoval bujarým výstupom v nočnom podniku. V priebehu dvoch vydaní šou vystúpia napríklad Václav Neckař, Lucie Bílá, Igor Timko, Karel Gott či Helena Vondráčková, chýbať nemôže ani Nela Pocisková a na scéne sa objaví aj Andrej Bičan. Fotogalériu z relácie nájdete v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor