Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už prináša ukážky z kastingov Superstar! Nova šou promuje naďalej svojou cestou

Televízia ostávajú verné vlastnému konceptu kampaní, nezjednotili sa ani v záverečnej fáze.

Markíza a Nova po imidžovej fáze kampane Superstar prechádzajú s upútavkami, v ktorých divákom odhaľujú fragmenty z novej sezóny speváckej šou. Ani s blížiacim sa štartom idú televízie v promovaní Superstar vlastnou cestou.

Náš líder naďalej stavia promo na „super“ prívlastku. V novej upútavke hovorí o veľkolepej „superšou“ so „supermoderátorom“ a „superporotou“. Celú kampaň Markíza odštartovala príchodom porotcovských Superhrdinov, ktorým dala výnimočné schopnosti.

Nova sa od počiatku kampane sústreďuje na súťažiacich a dôraz dáva na ich príbehy. Ešte viac tento koncept rozvíja s aktuálnymi upútavkami, ktoré sú vždy postavené na konkrétnom spevákovi a jeho cieli v Superstar. Spoty naďalej dopĺňa claimom „Sledujte ich cestu“.

Televízie doteraz pracujú nielen s úplne odlišnými kampaňami ale dokonca aj rozdielne spracovaným logom Superstar. Vo výsledku tak bude zaujímavé sledovať podobu samotnej šou. Dá sa očakávať, že sa bude viac zameriavať na príbehy súťažiacich, nakoľko už aj v zahraničných verziách je bežný čoraz väčší prienik tohto formátu s reality prvkami.

Nová upútavka Markízy na Superstar

Nové spoty Novy k Superstar

Čítať viac...
Nahor