Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už ovládla stredu, Chart Show sa vrátila ako silný líder! Za sklom čísla neudržalo

Prvá premiéra Chart Show na jeseň zastavili šnúru stredajších víťazstiev Joj s hlavným programom.

Adela Banášová je po odhalení vzťahu s Viktorom Vinczem v hľadáčiku bulvárnych médií, no pozornosť sa jej dostáva aj u televíznych divákov. Popri silnom Milujem Slovensko vysoko uspela aj jej Chart Show, ktorá sa vrátila na stredajšie večery. Prvá premiéra sezóny dala zabudnúť na jarný prepad šou, kedy už nebola tak suverénna, vyhrať teraz mala s ratingom 9,3 % a podielom 28,1 %. Za sklom v novej konkurencii prvýkrát stratilo značnejšiu časť divákov, dosiahnuť malo 7 ratingov s podielom 19,4 %. Popri hudobnej šou neuspela premiérová Vtierka Castle, štart poslednej série mal uhrať share nad 11 %. Napriek silnému nábehu Chart Show prepadol aj drahý Ostrov, mal atakovať len 15 %.

Na menších staniciach tradične vysoko boli najprv Profesionáli pri podieli cez 7,5 %, Vinári už dosiahli len nad 3 %. Vymenené životy sa dostali nad 7 a 9 %, Dannyho dvanástka na Dajto uhrala pod 6 %. Dvihli sa kriminálky CSI na Wau, ktoré dosiahli pod 4 a na 4,5 %.

Podvečer odskakuje do čela Moja mama varí lepšie ako tvoja, získala 21 %, kým Búrlivé víno prekročilo len 18 %. Televízne noviny atakovali 26 %, ratingovo nestačili na Noviny, tie v podieli preliezli 25 %. Chart Show sa stala aj najsledovanejším programom stredy.

Čítať viac...
Nahor