Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už našla náhradu za zrušený Reflex špeciál! Rovnakú záchranu našla pred rokom

Markíza už našla náhradný program za zrušený Reflex špeciál, ktorý bude naposledy vysielať tento piatok. V piatky po 18-tej nasadí reprízové Rodinné prípady, pravdepodobne využije epizódy z minulého roka.

Nemálo z nich už pri tom Markíza otočila minimálne dvakrát. Rovnako, ako teraz, aj pred rokom nasadzovala reprízové časti seriálu pomedzi premiéry v prime-time, rovnako reprízovala epizódy z 2014 aj počas leta, kedy Rodinnými prípadmi nahradila neúspešný pokus s recykláciou Druhého dychu.

Nie je však jasné, či bude televízia ponúkať Rodinné prípady pravidelne. V programe sú po prvý raz uvedené až na piatok 20. marca, dovtedy Markíza avizuje Reflex špeciál. Ten už však s určitosťou vysielať nebude. Markíza však priveľa iných možností, než opäť zrecyklovať Rodinné prípady, nemá.

Rodinné prípady po tejto zmene pobežia v okolí prime-time štyrikrát do týždňa. Stane sa tak napriek tomu, že seriál dosahuje podpriemerné výsledky sledovanosti a jeho aktuálne premiéry po 21:45 prehrávajú s Panelákom. V piatky sa pri tom bude vysielať hneď dvakrát, keď okrem reprízy o 18:00 ho bude televízia naďalej ponúkať aj večer po Búrlivom víne. Na pondelok 20. marca k tomu aj na 21:45 ráta televízia s reprízovou časťou.

Čítať viac...
Nahor