Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza spustila kampaň k sitkomu Horná Dolná! Web už ponúka mapu obce (logo, spoty, aktualizácia)

Markíza v upútavkách promuje aj web, ktorý nestihla spustiť načas, no teraz už ponúka interaktívnu mapu Hornej Dolnej.

Horná Dolná je už aj na obraze Markízy. Líder začal počas včerajšieho finále Farmy promovať svoj nový komediálny seriál, od ktorého má veľké očakávania. V kampani sa samostatne predstavujú divákom jednotlivé postavy, ktoré hovoria o živote na dedine. Promo je urobené akoby formou reportáže, začína sa otázkou pre respondentov, ktorými sú obyvatelia Hornej Dolnej. Nižšie nájdete ukážku s Petrou Polnišovou a upútavku so Zuzanou Šebovou, ktorá tak bude spoločne s Michalom Kubovčíkom hlavnou tvárou ďalšieho projektu Markízy.

Logo k seriálu Horná Dolná
horna dolna logo

Líder nasadzuje promo tri týždne pred štartom seriálu, sitkom má mať premiéru v utorok 6. januára 2015 o 21:30 po Búrlivom víne. Viac o programe po Novom roku.

Aktuálne: Horná Dolná štartuje už o tri týždne, poznáme ďalšie herecké mená: Joj prichádza aj o komediálne tváre!

Aktualizácia: Televízia nezvládla synchronizáciu kampane v televízii a na webe. Kým do vysielania nasadila upútavky odkazujúce aj na web projektu, ten bol  nielen prázdny, ale aj nenahodený. Aktuálne už web hornadolna.sk funguje a jeho obsah ukazuje dôvod, prečo pravdepodobne televízia nestihla odštartovať načas. Web obsahuje mapu obce Horná Dolná, po kliknutí na jednotlivé objekty sa zobrazia upútavky k seriálu spojené s danými obyvateľmi obce.

Mapa obce na webe
horna dolna mapa obce

Na sitkome Horná Dolná si Markíza nechala záležať. Podľa slov generálneho riaditeľa televízie, Matthiasa Setteleho, na vývoji scenára len prvej časti pracovali tvorcovia deväť mesiacov. „Deväť mesiacov sme pracovali na scenári prvej časti, dali sme si na tom záležať. Prvé návrhy nevyzerali tak, ako by sme chceli, úplne na začiatku sme dokonca zvažovali aj možnosť, že by sme do tohto projektu vôbec nešli. Od čias starovekého Grécka všetci autori vedia, že komédia je najťažší žáner. Napokon sa to však ukazuje ako veľmi zaujímavý projekt,“ povedal pre Nový Čas. Viac v tomto článku.

Horná Dolná stavia svoj potenciálny úspech na prostredí dediny a vidieckych charakteroch. O tom, že Markíza pripravuje takýto sitkom vás portál Mediaboom informoval ako prvý, rovnako sme vás ako prví informovali o názve seriálu.

Horná Dolná spot so Zuzanou Šebovou
[wpvp_player attid=“17148″ src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/horna-dolna-sebova.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/horna-dolna-sebova-kampan.png]

Aj Polnišová odpovedá na otázku, čo sa jej na obci Horná Dolná páči
[wpvp_player attid=“17166″ src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/horna-dolna-polnisova.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/polnisova.png]

Čítať viac...
Nahor