Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už nafotila koučov Hlasu, chystá kampaň a stále tají termín štartu i vysielací deň

JOJ a Prima včera predstavili konečné zloženie poroty svojej speváckej show. Markíza s Novou tak urobili už minulý rok a aktuálne pripravujú kampaň s koučami. 

Dara Rolins, Majk Spirit, Marta Jandová, Pepa Vojtek Michal David prvýkrát na spoločnej fotke novej série najlepšej hudobnej šou Hlas Česko Slovenska! Koučovia sa na fotografii snažia stlačiť červené tlačítko, prostredníctvom ktorého si v súťaži vyberajú spevákov do svojho tímu. Markíza bude show pravdepodobne nazývať skráteným názvom Hlas. Aspoň tak to komunikuje na svojom webe.

„Moc se těším na nové a nadějné zpěváky. Vždycky jsem si přála, abych měla na soutěžící co nejvíc času, abych jim mohla radit a opravdu je poznat,“ hovorí nováčik medzi koučami Marta Jandová. Druhým nováčikom je Majk Spirit. Zvyšní traja koučovia – Dara Rolins, Michal David a Pepa Vojtek sa už objavili aj v prvej sérii show. Termín štartu samotnej show zatiaľ nie je známy, podľa našich informácií by sa diváci Markízy mohli dočkať začiatkom marca. Kampaň s koučami plánuje Markíza spustiť pravdepodobne už začiatkom februára. Rovnako nie je stále potvrdené, v ktorý deň sa bude show vysielať. JOJ už stihla informovať, že počíta s nedeľou, Markíza tak bude musieť zvoliť iný deň, alebo sa budú obe show vysielať v rovnakom termíne. Zatiaľ neoficiálne informácie hovoria o tom, že Nova by uprednostnila iný deň ako nedeľu, kde jej funguje seriál Doktori s Počátku. Aj Markíza už začala intenzívne pracovať na seriáli Doktori, ktorý sa bude pravdepodobne vysielať iba raz do týždňa a vylúčená nie je práve nedeľa večer. Hlas by sa tak mohol vo vysielaní ocitnúť v piatok alebo v sobotu. Situáciu okolo konkurenčného boja Hlasu a X Factoru naďalej monitorujeme.

foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor