Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už Komisára Rexa vo veľkom vyrába: Takto bude vyzerať slovenský psí hrdina!

Slovenský Komisár Rex sa na obrazovky dostane už na jeseň, Markíza naplno rozbehla nakrúcanie.

Už niekoľko týždňov vyrába Markíza prvé časti legendárneho seriálu Komisár Rex, ktorého slovenskú verziu sa rozhodla pripraviť pre najbližšiu sezónu. Jeden z jej top projektov jesene už pozná nielen hlavného hrdinu v pozícii vyšetrovateľa ale aj na ešte dôležitejšom – chlpatom poste.

Kľúčovou úlohou Markízy v prípade Komisára Rexa bolo nájsť ideálneho vlčiaka, ktorý vytvorí dvojicu so slovenským Richardom Moserom, Jurajom Bačom. Televízia najnovšie odhalila zábery, na ktorých ukázala aj psieho hrdinu, ktorý bude najväčším diváckym lákadlom. O tom, či bude aj fungovať, rozhodne miera interaktivity vlčiaka s okolím, jeho šikovnosť pri nakrúcaní a kreativita tvorcov v práci so psom.

Slovenský Komisár Rex adaptuje rakúske scenáre, ktoré sú našim divákom veľmi dobre známa. Markíza ich prispôsobí na súčasné a slovenské pomery, pričom prípady posadí do prostredia Bratislavy. Seriál zverila do rúk osvedčenej produkčnej spoločnosti D.N.A. Production, ktorá sa na výrobu kriminálok špecializuje a má s nimi najväčšie skúsenosti na trhu.

komisar-rex-juraj-baca_1 komisar-rex-juraj-baca

Čítať viac...
Nahor