Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už intenzívne promuje novú Farmu! Bez moderátorky a s hovoriacou zverou

Markíza odštartovala klasické hrané promo na Farmu, tentokrát v ňom v hlavnej úlohe chýba moderátorka šou. Vystriedala ju hovoriaca hydina a ďalšie hospodárske zvieratá.

Farma 10 odštartuje na Markíze už o pár týždňov, pričom ani pred najbližšou sériou nechýba klasické imidžové promo. Tentokrát sa odohráva priamo v prostredí statku v hlavnej úlohe s hospodárskymi zvieratami, ktoré by sa Farmu radi prihlásili, no v šou im už miesto mali zabrať „krajší“ súťažiaci.

V prome na desiatu Farmu tentokrát chýba moderátorka. Kveta Horváthová sa v predošlých sériách pravidelne v imidžovej kampani objavovala. Absencia moderátorky však aktuálne nie je prekvapením, nakoľko sa nová tvár Farmy, Eva „Evelyn“ Kramerová, dohodla s Markízou na moderovaní reality šou na poslednú chvíľu.

Markíza urobí v 10. sérii Farmy radikálne zmeny, ktoré v mnohom prekopú formát od základu. Do šou okrem klasických súťažiacich naverbovala aj celebrity, mení sa taktiež samotný priebeh šou a podmienky, v ktorých budú musieť súťažiaci existovať. Viac o novom koncepte Farmy v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor