Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už chystá Vylomeniny do vysielania, pripraví veľkonočný špeciál! Bude aj s Vinczem

Televízia otestuje novú podobu legendárneho programu počas blížiacich sa sviatkov.

Vylomeniny čoskoro štartujú. Markíza sa rozhodla neodhaliť karty a miesto avizovanej českej premiéry uvedie na Veľkonočný pondelok prvé vydanie novej verzie jedného z jej najznámejších programov.

Markíza nasadí nové Vylomeniny na Veľkonočný pondelok 17. apríla priamo na 20:30. Pôvodne v tomto čase rátala s uvedením českej rozprávky Řachanda. Obnovená šou odštartuje ako veľkonočný špeciál, ktorý má vyhradený hodinu a pol dlhý slot. O 22:00 bude nasledovať Farma.

Zaujímavosťou je, že v nových Vylomeninách sa objavia obe mená, ktoré sa spomínali v súvislosti s moderátorom programu. Špeciál totiž prinesie zápolenie tvárí spravodajstva, medzi ktorými budú Patrik Švajda, Viktor Vincze a Ján Tribula. Práve ten sa podľa Nového času stal moderátorom súčasných Vylomenín.

Či budú Vylomeniny pokračovať v ďalších týždňoch, je otázne. Zdroje z Markízy citované v médiách naznačovali, že si televízia formát najprv otestuje. Prvým testom môže byť práve Veľká noc, Markíza bude hneď prvú časť uvádzať ako „špeciál“.

Vylomeniny si z pôvodného formátu zoberú všetky základné prvky. Proti sebe sa postavia dve rodiny z rôznych dedín, ktoré si majú zmerať sily „v starých dobrých súťažných disciplínach“. Chýbať nebude tradičné finále – strhávanie obrusu spod hromady tanierov.

Čítať viac...
Nahor