Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už čakať nebude: Po úspechu presúva Dobre vedieť do hlavného času skôr!

Televízia si zvykla na programové zmeny, prichádza s ďalšou.

Markíza opäť mení program. Televízia avizovala vysunutie šou Dobre vedieť! na pol deviatu koncom júna, no nakoniec tak urobí skôr.

Nepočká tak na plánovaný termín, keď by Dobre vedieť! malo o 20:30 ísť už najbližší utorok 14. júna. Svokru zaradí na 21:30. Rovnako podľa všetkého nastaví aj štvrtok, kde sa s kvíz šou prehodí MasterChef. Ten by ešte dnes mal ísť v pôvodnom čase.

Markíza zaraďuje Dobre vedieť! na 20:30 skôr po tom, čo šou dosiahla svoj rekord, keď sa stala napriek neskoršiemu času najsledovanejším programom utorka. Dopomohla jej k tomu zlepšená výkonnosť Svokry, ktorá jej spravila lepší nábeh než predošlé týždne. Zároveň prichádza s vysunutím Dobre vedieť! v týždni, kedy už v utorok bude absentovať zábava Nikto nie je dokonalý. Vystrieda ju futbalové EURO. Markíza takto skúsi k sebe zlákať aj časť týchto divákov.

Novú konkurenciu takto čakajú programy Joj. V utorky proti Dobre vedieť! bojovala novinka Habovřesky, od budúceho týždňa už proti sebe nebude mať zábavu. Už štvrtú konkurenciu v poradí si vyskúša vo štvrtky o 20:35 komediálny seriál Naši, doteraz úspešne čelil Búrlivému vínu, Farme aj MasterChefovi.

Líder prezentuje Dobre vedieť! pred obchodnými partnermi ako jeden zo svojich projektov na leto. Ak šou ponechá v programe aj v letných mesiacoch, dá sa očakávať, že pobeží v aktualizovanom nastavení v utorky a štvrtky, kde šou Markíza stabilizuje.

Čítať viac...
Nahor