Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza útočí: Atletiko Cvernofka štartuje, Horná Dolná aj v piatok! Ostrov a Dobre vedieť až trikrát

Markíza chystá zabetónovať pondelňajší večer, ešte viac sa posilní aj v týždni.

Televízny líder ešte pritlačí. Svoje komediálne ladenie v pondelok potvrdí nasadením nového seriálu Atletiko Cvernofka, ktorý začal promovať len pred pár dňami kampaňou, ktorej námet nápadne pripomína zahraničný spot. Nový komediálny seriál Markízy tak odštartuje v pondelok 5. septembra o 21:40 za Hornou Dolnou, pričom Kredenc sa zosúva na 22:40. V minulosti ho do tohto času odsúvala len Farma.

Atletiko Cvernofka sa však v prvom týždni objaví v premiére ešte raz, keď ho televízia avizuje aj na štvrtok po Ostrove. Ten pôjde na úvod nakoniec až trikrát, keď okrem utorka ho Markíza odvysiela aj v stredu. V tieto dni poň bude nasledovať Dobre vedieť. Jeho premiérové vydania chce ponúknuť televízia však až trikrát, okrem utorka a stredy aj v piatok, vždy o 21:40.

Už dlhšie očakávaný krok robí Markíza s Hornou Dolnou. Tú totiž nebude vysielať len v premiére v pondelky, ale aj v piatky o 20:30. Proti Milujem Slovensko nasadzuje reprízy epizód komediálneho seriálu z tohto roka. Podobne to robila pred desiatimi rokmi s fenoménom Susedia, ktorých reprízovala popri premiérach priamo v prime-time v piatky.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor