Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza upravuje program, urýchli návrat premiérovej Chart Show! Ako to bude s Búrlivým vínom?

Denný seriál by mal čoskoro zmiznúť zo stredajšieho večera, televízia ho k tomu pôvodne vyškrtla aj z piatkov.

Premiérová Chart Show sa vráti na obrazovky skôr. Markíza podľa prvých plánov na február a rovnako oficiálnej štruktúry na prvý februárový týždeň avizovala aj pokračovanie v súčasnom nastavení aj ďalší mesiac, to už však neplatí.

Televízia vydala programovú zmenu, podľa ktorej sa Chart Show na stredy o 20:30 vráti už od 3. februára a vytlačí tak z tohto dňa Búrlivé víno. Chart Show sa vysiela v stredy aj teraz, miesto však našla po vínnej ságe, nakoľko bežia jej reprízy.

Zmena oproti avizovaným plánom čaká aj Búrlivé víno. To malo od februára zmiznúť z piatkov, keď sa na pol deviatu mali vysunúť akčné filmy. Televízia však pravdepodobne pre nástup Chart Show ruší tento zámer a seriál necháva vo vysielaní aj v piatky. V tento deň pritom pravidelne prepadáva a dosahuje najslabšie výsledky. Dôvodom tohto rozhodnutia môže byť snaha ponechať seriál v programe aspoň trikrát do týždňa, v prípade, že by potvrdila jeho výpadok v piatky, by bežal už len dvakrát.

Chart Show je jednou z najväčších istôt Markízy. Pravidelne jej premiérové časti dosahujú nadpriemerné výsledky sledovanosti a patrí medzi jej najúspešnejšie produkty.

Čítať viac...
Nahor