Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: IG Radko Urbanyak

Televízia

Markíza ukázala nového ženícha Ruže pre nevestu! Vyberať si bude z osemnástich žien

Televízia odhalila totožnosť v poradí tretieho ženícha slovenskej verzie šou Bachelor.

Ruža pre nevestu predstavila nového chlapa, o ktorého bude v reality šou bojovať skupina potenciálnych neviest.

Po Honzovi Novotnom ešte z pôvodnej Nevesty pre milionára a Tomášovi Tarrovi z prvej série Ruže pre nevestu našla Markíza ďalšieho podnikateľa, ktorý sa má stať magnetom na divákov.

Nový ženích

Novým ženíchom Ruže pre nevestu sa stal 34-ročný Radko Urbanyak pochádzajúci z Banskej Bystrice.

Otvorene priznal, že novú slovenskú verziu šou Bachelor nepoznal.

„Ponuka účinkovať v šou Ruža pre nevestu prišla nečakane a zo začiatku som neveril, že je myslená vážne. Slovenský formát som nepoznal, takže rozhodnutie byť súčasťou projektu nepadlo ihneď, ale po viacerých rozhovoroch s mojimi najbližšími, najmä maminou, ktorá šou Ruža pre nevestu poznala,“ povedal Urbanyak pre Markízu.

Ten už niekoľko rokov žije za hranicami v hlavnom meste Nórska v Osle, kde rozbehol sieť barov. Televízia podotýka, že prestížnych.

​„Dlhodobo žijem v zahraničí, kde mi popri práci nezostáva veľa času na hľadanie lásky. Aj to bol dôvod, prečo som kývol na ponuku TV Markíza využiť možnosť stretnúť svoju spriaznenú dušu prostredníctvom tejto šou,“ dodal.

Radko Urbanyak (zdroj: Markíza)

Sexi telá a hárem neviest

Markíza aj pri ďalšom kastingu Ruže pre nevestu stavila na výzor účinkujúcich.

Radko Urbanyak disponuje vyšportovanou postavou, pričom zaostávať by nemali ani jeho nápadníčky.

„Na obrazovkách vás ​opäť čakajú emóciami nabité vzťahové drámy, sexi telá ale aj vtipné situácie, o ktoré rozhodne nebude núdza,“ hovorí otvorene televízia.

Účinkujúci sa budú opäť veľakrát v šou objavovať v plavkách či v striedmom oblečení, Markíza už potvrdila exkluzívne informácie Mediaboom.sk, že šou nakrúca na exotickej Srí Lanke.

„Tento rok sme sa rozhodli priniesť divákom vzťahové dobrodružstvá z vily, ktorá sa nachádza v ďalekej a exotickej Srí Lanke. Dievčatá tak na svojej ceste hľadania lásky zažijú romantiku spojenú s atraktívnymi lokáciami, divokú džungľu nevynímajúc, ktoré tento ostrov ponúka,“ uviedla PR manažérka televízie Zuzana Ďuricová.

Radko Urbanyak (zdroj: Markíza)

V druhej sérii Ruže pre nevestu bude o srdce ženícha bojovať 18 žien.

Markíza tak vyskladá zostavu nápadníčok rovnakým počtom potenciálnych neviest ako vlani.

V prvej sérii sa pritom postarala o prehliadku plastikových dievčat, ktoré nenašla iba prostredníctvom televízneho kastingu, ale aj aktívnym hľadaním vhodných účastníčok prostredníctvom sociálnych sietí či kastingových agentúr. V šou sa tak objavili aj známe tváre z bývalých televíznych šou.

Moderátorom šou by mal ostať Krištof Králik.

Kedy sa bude vysielať

Druhá séria Ruže pre nevestu by sa mala na obrazovky dostať opäť na jar.

Očakáva sa, že si udrží piatkový prime-time, v ktorom Markíza posledné roky usádza reality projekty. Dva roky po sebe na jeseň v piatky vysielala Farmu už od 20:30, na jar 2022 zas Svadbu na prvý pohľad.

Samotné nakrúcanie reality šou odštartovalo neskôr ako posledne.

Natáčanie prvého ročníka Ruže pre nevestu trvalo päť týždňov od októbra 2022 a vzniklo počas neho spolu 12 vydaní. S dvomi prestávkami ich televízia vysielala od marca do začiatku júna. S výrobou druhej série začala Markíza iba pred pár dňami v priebehu januára.

Čítať viac...
Nahor