Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Markíza to nakoniec vyrieši inak: Finále Tvoja tvár znie povedome v netradičný deň!

Tvoja tvár znie povedome bude musieť uhnúť Majstrovstvám sveta v hokeji, šou nakoniec v zrýchlenom režime neukončí.

Pravidelne najsledovanejšia televízna udalosť, Majstrovstvá sveta v hokeji, aj tento rok ovplyvnia správanie komerčných staníc, ktoré najmä v čase vysielania slovenských zápasov uhýbajú s klasickým programom. Aj tento rok pritom športový sviatok ovplyvní vysielanie celebritnej šou Tvoja tvár znie povedome.

Markíza chce v rámci tretej série odvysielať celkovo 10 vydaní šou, pričom pri pravidelnom nasadzovaní by finále vyšlo na nedeľu 7. mája. V tento deň však po 20. hodine nastupujú slovenskí hokejisti na zápas proti Lotyšsku a Tvoja tvár tak v tento večer finále rozhodne neponúkne.

Televízia pôvodne informovala klientov, že Tvoju tvár ukončí ešte v apríli a to tak, že v stredu 26. apríla mimoriadne nasadí semifinálové kolo. Finále, ako sme informovali, by tak pripadlo na nedeľu 30. apríla. Rovnaký scenár zvolila televízia aj vlani.

Nakoniec však Markíza pristúpi k inému riešeniu. Semifinále uvedie nakoniec v nedeľu 30. apríla a veľké finále presunie z hokejovej nedele na pondelok 8. mája. Toto nasadenie jej bude vyhovovať aj z dôvodu štátneho sviatku a teda väčšieho množstva divákov pri obrazovke.

Čítať viac...
Nahor