Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza tlačí na pílu: Eurotelevízia s viditeľnými prílohami o Búrlivom víne a Hornej Dolnej!

Líder si v najnovšej Eurotelevízii zaplatil niekoľko extra materiálov.

Už pri letmom pohľade na najnovšie vydanie časopisu Eurotelevízia, ktorý v aktuálnych mesiacoch vykazuje čítanosť približne 80-tisíc čitateľov, sa nevyhnete masáži zo strany televízneho lídra. Na titulke časopisu sa objavila vrcholiaca Feriha a jej predstaviteľka Hazal Kaya, vedľa nej sa v mini brožúre prezentuje Búrlivé víno a z časopisu číha príloha o Hornej Dolnej.

Markíza tak robí všetko preto, aby sa jej kľúčové projekty dostali do pozornosti divákov. Brožúra k Búrlivé vínu predstavuje novú rodinu Kramerovcov, ktorú tvoria bývalé tváre Paneláku Vlado Kobielsky a Ivana Kuxová, ich dcéru si zahrá Terezka Heftyová. K čitateľom sa tiež prihovára kreatívna producentka Zuzana Ferenczová, ktorá zhrnula hlavné posolstvá hlavnej scenáristky Kataríny Molákovej. V krátkosti televízia čitateľov sprevádza osudmi najväčších postáv v novej piatej sérii.

Veľká príloha uprostred časopisu sa venuje komediálnym projektom Markízy. Vo veľkom predstavuje sitkom Horná Dolná, pozornosť venuje väčším aj menším postavám, prináša tiež veľký rozhovor s režisérom Tomášom Jančom. V ďalšej časti prílohy televízia promuje pokračovanie úspešnej skeč šou Kredenc. Dano Dangl v nej sľubuje príchod nových rubrík a postáv, televízia tiež vybrala niekoľko fórov z doterajších častí Kredencu, pre čitateľov Eurotelevízie priniesla novoročný vinš Hessa Jašteráka a krátky pozdrav od dvojice Cuky Luky.

Markíza tiež v prílohe dáva dôraz na otvorený archív. Na každej strane upozorňuje na stránky projektov Kredenc a Horná Dolná a taktiež uvádza link, kde si môžu diváci zadarmo pozrieť epizódy projektov. Podobne, ako Nova, aj Markíza sa čoraz výraznejšie odkláňa od Voya a snaží sa opäť prilákať internetových divákov späť na svoje stránky.

Titulka Eurotelevízie 2/2015 s prílohami k Búrlivému vínu a Hornej Dolnej
eurotelevizia 2-2015 priloha burlive vino horna dolna 1

Brožúra k Búrlivému vínu
eurotelevizia 2-2015 priloha burlive vino horna dolna 3

Prvá strana prílohy k Hornej Dolnej
eurotelevizia 2-2015 priloha burlive vino horna dolna 4

Markíza na každej strane prílohy upozorňuje na otvorený archív na svojom webe
eurotelevizia 2-2015 priloha burlive vino horna dolna 5

Čítať viac...
Nahor