Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza stupňuje kampaň na Búrlivé víno novým promom, potvrdila jeho návrat do prime-time! Známy dátum štartu

Televízia potvrdila exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk.

Búrlivé víno sa vo svojej finálovej deviatej sérii skutočne vráti do najhlavnejšieho času, kde Markíze prinášal suverénne postavenie takmer dva roky. Televízia už potvrdila informácie, s ktorými ako prvý prišiel exkluzívne portál Mediaboom.sk, že denný seriál nasadí späť na 20:30, pričom ho bude zaraďovať hneď päťkrát do týždňa.

Potvrdený je aj avizovaný dátum návratu Búrlivého vína na obrazovky, keď sa skutočne vráti v druhej polovici budúceho mesiaca, konkrétne od pondelka 19. júna. Od tohto dňa vysunie do neskoršieho času Hornú Dolnú, Chart Show či Dobre vedieť.

V súvislosti s novou a zároveň poslednou sériou Búrlivého vína nasadila Markíza po viacerých teasroch nový polminútový imidžový spot, v ktorom sa prezentujú hlavné tváre deviatej série. „Láska aj nenávisť! Úspechy aj pády! Šťastie aj starosti! Ako sa zavŕšia osudy dvoch rodín? Váš najobľúbenejší seriál sa blíži do finále,“ avizuje spot. Práve ukončenie seriálu a príchod posledných častí je hlavný dôvod, pre ktorý Markíza verí, že niekdajší hit pritiahne späť aj časť stratených divákov, čím by mal ustáť návrat do prime-time.

Seriál štartoval 1. januára 2013 ako posila podvečerného programu Markízy. Mimoriadne prekvapil a už po pár mesiacoch putoval na hlavný čas 20:30, kde sa mu darilo byť jasným lídrom na trhu. K zásadným pilierom večerného programu Markízy patril v rokoch 2013 a 2014.

Okrem toho, že bol vo svojom čase najsledovanejším seriálom na Slovensku a dokázal Markíze prinášať vysoké nadpriemery na priemernej úrovni 11 – 12 ratingov, zvládol zlomiť väz Paneláku, ktorý bol dovtedy ťahúňom Joj. Tá to však Markíze oplatila spustením seriálu Divoké kone, ktorý zas na jar 2014 oslabil Búrlivé víno. Jeho divákov Joj dokonca lákala aj priamo prostredníctvom kontroverznej upútavky.

Búrlivé víno sa bez prestávky vysielalo štyri roky, po prvýkrát sezónu vynechalo až túto jar. Markíza si pripravenú deviatu sériu pošetrila na leto, kde podľa vlastných plánov chce zariskovať a na záver seriálu vrátiť Búrlivé víno do prime-time.

Čítať viac...
Nahor