Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza štartuje výrobu nových Susedov: Takto vyzerajú hlavní predstavitelia spolu po 10 rokoch!

Pozrite si prvé fotky z príprav pokračovania najúspešnejšieho slovenského seriálu.

Exkluzívne správy portálu Mediaboom.sk o návrate Susedov sa definitívne potvrdili, pričom Markíza už postavila ateliéry k novým častiam a spúšťa ich výrobu. Na obrazovku ich prinesie budúci jar a stanú sa jednoznačne jej najväčším highlightom budúcej sezóny.

Televízia pre nové časti pripravila striedmejšie ateliéry, ktorým už nebudú dominovať tak krikľavé farby, ako pred desiatimi rokmi. Byty rodín zo Susedov vyrástli v ateliéroch NAD v Bratislave, ktoré Markíza aktívne využíva. Posledne tu nakrúcala Dobre vedieť, realizovala tu aj kasting na Farmu.

Režisérsky sa pod pokračovanie Susedov podpíše aj Miloš Volný, ktorý niekoľko rokov pracoval napríklad na Paneláku, neskôr prešiel do Búrlivého vína. V pozícii, pravdepodobne, vystrieda Tomáša Janča, ktorý režíroval pôvodných Susedov spoločne s Petrom Marcinom. Jančo dlhé roky následne spolupracoval s Andym Krausom – na Paneláku, Keby bolo keby alebo seriáli Pod povrchom. Neskôr sa vrátil do Markízy, kde po Susedoch rozbehol ďalší mimoriadny komediálny hit Horná Dolná. Z nej sa v priebehu druhej série postupne stiahol a uprednostnil rodinný život.

Markízu už aktuálne čaká prvá klapka nových Susedov. Tvorcovia a herci sa už spoločne stretli a oslávili návrat komediálneho seriálu. Jeho súčasťou bude kompletná pôvodná zostava Zuzana Tlučková, Viki Ráková, Peter Marcin, Andy Kraus a Marta Sládečková. Do života rodín sa v nových epizódach pripletie mladá suseda Andrea, ktorú stvárni Dominika Richterová, predtým známa z Paneláku a Zoo.

Herci a tvorcovia pokračovania Susedov otvorili prípravu nových epizód

 

Čítať viac...
Nahor