Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza spustila kampaň na kľúčovú dennú novinku Oteckovia! Ukázala všetky štyri rodiny (spoty)

Pre televíziu je nový seriál dôležitým projektom pre rok 2018, venuje mu mimoriadne dlhú kampaň.

Markíza to po čase opäť skúsi s denným podvečerným seriálom. Po úspechu Chlapi neplačú, ktorí sa dočkali štyroch sérií, pripravila televízia žánrovo rovnakú novinku Kukučka, ktorá však na jeseň 2015 prepadla a odvtedy televízia hľadala odlišný seriálový projekt, s ktorým by v dôležitom podvečernom pásme mohla uspieť.

Markíza ho nielen našla ale aktuálne sa pripravuje aj na jeho štart. Od januára 2018 aktuálne vysielané Rodinné prípady, ktorým sa neraz veľmi darí, vystrieda o 18:00 denná seriálová novinka Oteckovia, s ktorou sa televízia oproti doterajším daily seriálom vydá novým smerom. Dramatické rodinné projekty totiž vymení za odľahčený komediálnejší žáner.

Oteckovia by podľa prvých informácií mali odštartovať už začiatkom januára a Markíza dôležitosť tohto nového projektu zvýrazňuje veľkou kampaňou. Štartuje ju mesiac pred spustením seriálu, keď v pondelok nasadila do vysielania štvoricu prvých spotov, prostredníctvom ktorých predstavuje štyri ústredné rodiny, okolo ktorých sa seriál bude točiť.

Prvý z oteckov, Vladimír Kobielsky, vytvorí dvojicu so Zuzanou Mauréry. Sú rodičmi troch detí, pričom súčasťou ich linky bude aj Natália Puklušová. Braňo Deák zas vytvorí dvojicu s Janou Kovalčíkovou a vychovávať budú syna, rodina Filipa Tůmu a Moniky Hilmerovej bude početnejšia s tromi deťmi. Štvrtý otecko, Marek Fašiang, si zahrá s Máriou Havranovou, spolu budú vychovávať dcéru.

Markíza si pre svoj nový seriál Oteckovia nevybrala vlastný námet, siahla po zahraničnej argentínskej predlohe Señores Papis, ktorú skupina CME, pod ktorú patrí aj Markíza či Nova, kúpila okrem Slovenska aj do Slovinska, Chorvátska, Rumunska či Česka.

O seriáli Oteckovia
Marek, Vlado, Alex a Tomáš sú štyria moderní muži a oteckovia, majú deti v rovnakom veku, ktoré chodia do tej istej materskej školy. Okrem škôlkarov niektorí z nich vychovávajú aj tínedžerov, takže rodičovských starostí majú viac než dosť. Oteckom nechýba zodpovednosť a snaha nájsť si stabilné miesto vo svete matiek, čo prináša množstvo úsmevných situácií. Zaujímavé tiež bude sledovať, ako sa na metódy ich výchovy pozerajú ženy, ktoré ich obklopujú.

Marek (Vladimír Kobielsky) je večne vystresovaný chlapík, ktorý uviazol medzi dvomi ženami svojho života. Vlado (Filip Tůma) je typický slovenský konzervatívny manžel. Alex (Braňo Deák) je nezodpovedný sukničkár, ktorý si zvykol žiť len sám pre seba. Tomáš (Marek Fašiang) je vdovec, ktorý je, naopak, vysoko zodpovedný a až príliš starostlivý otec.  Ich život odzrkadľuje reálne situácie, s ktorými sa otcovia bežne stretávajú. Čelia očakávaným výzvam rodičovstva a ako každý z nás majú svoje lepšie aj horšie chvíľky. V kritických situáciách sa ale vedia vynájsť a spojiť svoje sily.

Čítať viac...
Nahor