Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza spúšťa tradičné hrané promo na Farmu! Tento rok hlavnou témou husi

Komerčné televízie medzi sebou bojujú už teraz, krátko po spustení kampane pre Farmár hľadá ženu sa vo vysielaní  objavuje promo na Farmu.

Markíza pokračuje v nastolenom trende a aj tento rok štartuje promo na Farmu veľkým hraným spotom. Ten pravidelne vystihuje hlavný motív daného ročníka šou, pre šiestu sériu je postavený na husiach a netradične aj vtipe. Upútavka sa odohráva na statku hospodára Martina, tradične v prome nechýba ani Kveta Horváthová. Na farme náhle vzbĺkne požiar, na ktorý začnú otitulkované husi upozorňovať. „Ježišmária. Kvetááá,“ kričia.

Práve husi budú po minuloročných ovciach dominantnými zvieratami, o ktoré sa farmári budú musieť starať. Dostali sa totiž aj do tradičného podtitulu pre šou, ktoré tento rok znie „Bude to HUSssté!“. Siluetu husi zakomponovala Markíza aj do loga, podobne ako pred rokom ovcu. Viď nižšie.

Líder prichádza s upútavkou na Farmu skôr ako pred rokom. Promo na piatu sériu, ktoré patrilo ovciam, spustila televízia začiatkom augusta, pričom rovno avizovala aj dátum štartu šou. Tento rok sa upútavka do vysielania dostáva o dva týždne skôr, kedy šou začne, ostáva záhadou.

Promo na Farmu k tomu prichádza krátko po tom, čo Joj spustila kampaň pre svoju jesennú šou Farmár hľadá ženu. Televízia prvé spoty nasadila vo štvrtok, celkovo rotuje vo vysielaní šesť teasrov, ktoré majú vystihovať novú podobu relácie. Viac v tomto článku. Aktuálne tak netradične skoro promujú televízie dva podobné produkty, okrem Farmár hľadá ženu a Farmy už upútavajú aj na Superstar a Česko Slovensko má talent.

Logo 6. série Farmy
farma 6 logo

Logo 5. série Farmy
farma 5 logo

Čítať viac...
Nahor