Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza spúšťa kampaň na ťažiskovú šou Tvoja tvár znie povedome! Poznáme vysielací deň

S kampaňou začína vo februári.

Jarná šou Markízy Tvoja tvár znie povedome sa začína predstavovať divákom. Televízia presne v pondelok 1. februára spúšťa kampaň na novinku, v ktorej začína komunikovať koncept šou.

Markíza do vysielania nasadzuje štvoricu teasrov, prostredníctvom ktorých avizuje príchod veľkých hudobných hviezd na Slovensko. Justin Bieber, Tina Turner, George Michael či Rihanna už čoskoro na Slovensku, hlási Markíza. V upútavke však dáva mená hviezd do úvodzoviek, čím naznačuje, že v novej šou sa predstavia ich dvojníci v podobe slovenských osobností. Teasre nájdete na konci článku.

Ako už portál Mediaboom.sk avizoval, ťažisková spevácka celebrity šou Markízy by sa mala do vysielania dostať už čoskoro, pravdepodobne v marci. Patriť by jej podľa našich informácií malo  tradičné okno pre veľké šou, keď by ju mala vysielať v nedele.

Markíza už naznačila prvých účinkujúcich Tvoja tvár znie povedome. Súčasťou šou by sa mali stať  zabávač Andrej Bičan, víťaz Superstar Lukáš Adamec, herečky Michaela Čobejová a Barbora Švidraňová, moderátorská a redaktorská tvár Markízy Viktor Vincze ale aj herec a moderátor Štefan Skrúcaný.

Logo šou Tvoja tvár znie povedome
tvoja tvar znie povedome your face sounds familiar logo

Šou Your Face Sounds Familiar je postavená na známych osobnostiach, ktoré každý týždeň vystupujú v roli iného známeho speváka. Za koho sa prezlečú a akú pieseň odspievajú, si nevyberajú sami, ale žrebujú si to v priamom prenose. Rôznych umelcov premieta prístroj podľa databázy, spevák o “svojom osude” v ďalšom kole rozhoduje stlačením tlačidla. Celebrita pri tom môže dostať akúkoľvek pieseň od akéhokoľvek speváka, ktorý sa nachádza v databáze prístroja. Môže ísť o mladého či staršieho umelca, dokonca nebohého a taktiež speváka opačného pohlavia. Známa osobnosť musí nielen odspievať pieseň umelca, ktorého si vyžrebovala, ale aj ho napodobniť.

Podobne, ako v Let´s Dance či Showdance, aj tu sú prítomní porotcovia a súťažiaci sú bodovaní. V tejto šou pri tom body nerozdáva len porotcovský panel a diváci, ale bodujú sa aj súperi navzájom. Na konci každého vydania je zostavený rebríček, no súťažiaci nevypadávajú. Body si zbierajú až do predposledného týždňa. Tá štvorica osobností, ktorá sa po sčítaní bodov umiestni na prvých priečkach, sa dostáva do finále.

Formát je populárny po celom svete, licencorom je spoločnosť Endemol. Šou sa len minulý rok vysielala vo vyše pätnástich krajinách sveta, mimo iných sa objavila už v Kanade, Južnej Afrike, Grécku (spoločná verzia s Cyprom), Číne, Indonézii, z našich susedov vyvrcholila minulý rok tretia séria v Maďarsku, pravidelne každý polrok je vysielaná v Poľsku, dve série videli v rokoch 2012 a 2013 diváci na Ukrajine. Objavila sa aj v Amerike.

Teasre k šou Tvoja tvár znie povedome

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor