Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chlapi neplačú nečakane končia! Markíza už má náhradu

Podvečerný seriál bude Markíza ťahať len do konca jarnej sezóny.

Seriál Chlapi neplačú touto sériou skončí. Nečakanú správu oznámila televízia prostredníctvom svojho webu. Kedy bude mať seriál finále, je otázne, Markíza avizuje jeho posledné mesiace. Vyvrcholí však najpravdepodobnejšie na prelome mája a júna.

Chlapi neplačú sa tak už určite dožijú menej sezón než Búrlivé víno. Stane sa tak napriek tomu, že boli koncipovaní ako denný seriál, kým Búrlivé víno nie. To aktuálne ponúka už piatu, sledovanosťou najslabšiu sériu, Chlapi neplačú skončia štvrtou sezónou.

Čítajte aj: Exkluzívne pre fanúšikov Chlapi neplačú: Poznáme dátum finále seriálu!

Ani podvečerný seriál Markízy na tom už nie je výkonnostne tak dobre ako v minulosti. V prvý rok sa dokázal v podieli pravidelne dostávať nad úroveň tridsať percent, pričom v ratingu nemal problém dosahovať hodnoty okolo deviatky až desiatky. V súčasnosti sa jeho výkony ustálili bližšie k siedmim percentám s výskokmi smerom k osmičke.

Televízia zároveň potvrdzuje informácie, že už teraz pripravuje úplnú novinku. „Samozrejme, pokračujeme. Pripravujeme nový projekt, ktorý bude rovnako kvalitný len s inými príbehmi,“ povedal generálny riaditeľ Markízy, Matthias Settele. Dôvodom ukončenia výroby seriálu tak, pravdepodobne, nebudú financie napriek tomu, že výroba denného seriálu ukrajuje z rozpočtu výrazný podiel.

Čítať viac...
Nahor