Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza si zgustla na konci X Factoru v USA: S radosťou pochovala jojkársku šou!

Tretia séria X Factoru nebola v Amerike úspešná, Simon Cowell s televíziou FOX oznámili, že v projekte viac pokračovať nebudú. Situáciu v rámci súboja Hlasu a X Factoru využila vo svoj prospech Markíza a výnimočne informovala o projekte konkurencie.

„X Factor skončil!“ Takýmto titulkom prekvapila návštevníkov svojho oficiálneho webu Markíza. Titulok pri tom veľkými písmenami svietil aj v titulnom obrázku. Menším písmom už upresnila, že nekončí jojkárska verzia, ale tá americká. Zároveň upozornila, že X Factor v Amerike prevalcoval práve jej formát The Voice. „Televízia Fox v piatok 7. februára 2014 oficiálne oznámila, že spevácka súťaž už tento rok po troch odvysielaných sériách nebude pokračovať. Porazila ju konkurenčná šou The Voice (Hlas),“ píše hneď v obrázku. Na svojom oficiálnom Facebook profile ešte pridala: „Súboj speváckych šou pozná víťazov… aj porazených.“ Článok sa sociálnej sieti k tomu nechala svietiť na prvej pozícii.

Tento raz si tak Markíza „rýpla“ do Joj. Doteraz sme pri tom boli zvyknutí presne na opačné garde. Niekoľko prípadov nájdete TU.

Titulný obrázok článku
x factor skoncil markiza

Čítať viac...
Nahor