Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza si vydýchla: Dobre vedieť sa vrátilo k priemeru lídra! Naši prekvapili s reprízou

Hlavné spravodajstvá sa v utorok dorovnali.

Prechádzajúci utorok skončil poriadnym prekvapením Markízy, ktoré však dôvodom na úsmev nebolo. Dobre vedieť! sa prepadlo na najnižšie hodnoty s podielmi okolo 19 a 17 %, pričom tieto čísla nadviazali na klesajúci trend výkonnosti šou. Tá sa však po minulom týždni otriasla, keď sa vrátila k priemerom lídra s podielmi 21,5 a vyše 22 %. Markíza sa tak vrátila do čela utorňajšieho prime-time, kde pred týždňom získala Joj jej skalp. Televíznej dvojke o málo klesla prvá, no o to viac porástla druhá časť Našich, ktorí šli pod 17 a na 19 %. Reprízová časť dokonca tesne ratingovo predbehla premiérovú a dosiahla jeden z najlepších podielov komediálneho seriálu v tejto sezóne. Šou Uhádni môj vek sa opäť nedarí, prepadla s podielom nad 12 %.

Jednotka so šou Nikto nie je dokonalý uhrala podiely nad 12 a pod 18 %. V súčasnosti sa naďalej vedú veľké debaty o budúcnosti relácie, podľa informácií Nového času je dokonca v hre scenár prechodu šou na Joj. Šlo by tak už o tretiu televíziu, ktorá by vysielala po Markíze a RTVS tento typ programu.

Na menších Vymenené životy šli pod 8 %, romantický film Vianočný bozk túto hranice prekročil. Profesionáli na Plus sa tesne dostali nad 6 %, snímka Za nepriateľskou líniou 5 zas takto prekročila 5 %. Dajto s filmom Muž z ocele uhralo vyše 4 %, Kriminálky CSI sa hýbali pod a nad 4 %.

Podvečer odskočilo konkurencii Búrlivé víno s podielom vyše 20 %, kým Moja mama varí lepšie ako tvoja dosiahla na 16 %. Po veľkom pondelňajšom rozdieli boli hlavné spravodajstvá vyrovnané, delilo ich od seba pár desatín ratingu, opäť však vyhrali Noviny, ktoré v podieli šli nad 26 %, Televízne noviny uhrali 26,5 %. Na vrchol utorka sa vyšplhalo Počasie lídra.

Čítať viac...
Nahor