Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza si po Cuky Luky nechala zaregistrovať ďalšiu značku, ktorá vzišla z Kredenca!

Postavičky z Kredenca sú populárne, Markíza im dáva priestor aj mimo skeč šou.

Aktivity hrdinov markizáckej skeč šou sa čoraz viac rozširujú. Iba minulý rok si Markíza nechala poistiť značku Cuky Luky, ktorú môže využívať od kozmetických prípravkov až po pripravovaný celovečerný film, ktorý by sa mal do kín dostať v novembri tohto roka.

Po Cuky Luky pritom prichádza s ďalšou značkou z Kredenca, ktorú si necháva patentovať samostatne. Úrad priemyselného vlastníctva požiadala o registráciu známky Miesiči, pod ktorou je známa partička namakaných miesičov z posilky. Značku si registruje pre rôzne účely, od televízneho vysielania cez rôzne reklamné či zábavné formy spracovania. Pripojila aj logo.

Registrované logo Miesiči
miesici logo

Aktuálne najväčšou pripravovanou udalosťou, ktorá vzišla z Kredenca, je spomínaný film Cuky Luky. Pripravuje ho spoločnosť Dana Dangla Neomo v spolupráci so spoločnosťou Itafilm a Markízou. Výroba filmu má začať na jar prípadne v lete, podľa Danglových slov pre Eurotelevíziu tvorcovia zháňajú aktuálne financie. Do rozpočtu by pritom chceli zahrnúť aj účinkovanie Arnolda Schwarzeneggera, ktorého sa už podarilo prostredníctvom agentúr osloviť. Suma, ktorú si má pýtať, je podľa Dangla astronomická. Rokovania však prebiehajú.

Miesiči z Kredenca
miesici kredenc

Čítať viac...
Nahor