Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza šachuje s Hitovicou. Najprv reláciu stiahla, nakoniec ju do programu vrátila

Markíza dlho nemala jasno v tom kedy a či vôbec odvysielať špeciálnu reláciu Hitovica na svojom hlavnom kanáli. Kým pôvodné plány relácii predpovedali premiéru v sobotu o 17:15 na Markíze, televízia ju nakoniec z programových plánov stiahla. Ostala tak iba v pôvodne repríze, po zmene programu premiére, na Veľkonočný pondelok o 20:30 ako mimoriadny veľkonočný program stanice Doma.

Na poslednú chvíľu však Markíza predsa len Hitovicu vrátila aj na hlavný kanál. Tento raz ju zaradila až na utorok po Rodinných prípadoch o 22:35, z programu vyhodila reprízový diel seriálu Monk vysielaného pred polnocou, po relácii s hodinovým posunom pokračuje dvojporciou komediálneho seriálu Dva a pol chlapa.

Hitovica prinesie svojskú zmes dedinskej zábavy a slovenských celebrít. V stodole si známe piesne v modernej podobe zaspievajú mnohé televízne tváre – od postavičiek reality šou Farma, cez Evu Mázikovú či Martina Jakubca, ktorý si neodpustil počas výroby programu kontroverzné vyjadrenie. Program moderuje prekvapivo Slávo Jurko. Ten sa na Markíze objavil počas hokejového turnaja Zimných olympijských hier, keď moderoval štúdiá najzaujímavejších duelov. Dajto plánuje odvysielať už v máji niekoľko prípravných zápasov Slovákov vo futbale, nie je vylúčené, že sa Jurko opäť zhostí moderovania zápasových štúdií.

Foto: Medialne.sk

Čítať viac...
Nahor