Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa výmenou Dobre vedieť a Ostrova v súčte nehla! Klesli však Naši aj Nikto nie je dokonalý

Lídrovi vynieslo Dobre vedieť! o 20:30 nárast, v súčte s Ostrovom ale ostala na identických číslach.

Dobre vedieť! Markíze v najhlavnejšom čase pomohlo. Presun relácie na 20:30 prinieslo televízii nárast v slote o rating, zároveň ale Dobre vedieť! dosiahlo len na priemer stanice s podielom pod 22 %. Nasledujúci Ostrov však stratil, keď sa mal dostať na päť ratingov a podiel nad 19 %. Programy tak televízii v súčte uhrali rovnaký výkon ako pred týždňom. Výkonnosť s minulotýždňovým utorkom prinášame napriek tomu, že Ostrov v tento deň štartoval. V podobnej konkurencii vo štvrtok totiž dosiahol takmer identický rating len o dve desatiny slabší ako s úvodnou časťou.

Nové nastavenie Markízy ale mohlo oslabiť konkurenciu, ktorá klesala. Naši stratili niekoľko ratingových desatín, v podieli sa obe časti hýbali okolo 17,5 %. Zatiaľ tak seriál na svoje jarné čísla nenadväzuje. Stratilo ale aj Nikto nie je dokonalý s podielmi 12,5 a vyše 16 %. Naďalej podpriemerní ostávajú Návštevníci, uhrali vyše 13 %.

Na menších po ôsmej vysoko vyskočila Plus s Profesionálmi a podielom až pod 9 %, nasledujúci film Looper: Nájomný zabijak prekročil 6 %. Rovnako na tom bol aj film Dajto Equalizer. Vymenené životy na Doma šli najprv cez 6 %, vyskočili s druhou časťou, ktorá sa dostala na vysokých 10 %. Kriminálky CSI na Wau sa hýbali medzi 3 – 4 %.

Podvečer opäť kleslo Koleso šťastia, spadlo pod 17 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja bola taktiež vlažná s podielom takmer 16 %. Sledovanejšie hlavné správy mala Joj, v podieli Noviny šli cez 24 %, Televízne noviny pod 26 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor